Άντζελα Δημητρίου: Κοριτσάκι περιμένει η κόρη της - Το διπλό όνομα που θα της δώσουν (Βίντεο)

16:56 - 19/03/2023

Η Όλγα Κιουρτσάκη περιμένει το πρώτο της παιδί από τον σύζυγό της Φώτη Λιόση και η χαρά της οικογένειας δεν κρύβεται

Διαβάστε Περισσότερα στο Παραπολιτικά
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Άντζελα Δημητρίου: Αποκάλυψε το όνομα που θα δώσουν στην εγγονή της

Στις κάμερες μίλησε η Άντζελα Δημητρίου. Η αγαπημένη τραγουδίστρια δεν θα μπορούσε να μην αναφερθεί στην εγκυμοσύνη της κόρης της, Όλγας αλλά και στο φύλο του μωρού. «Περιμένω με λαχτάρα να πάρω την εγγονή μου στην αγκαλιά μου. Να τη χαϊδέψω. Θα τη βγάλουμε Μιχαέλα από τον αδελφό μου. Μιχαέλα Αγγελική θα είναι το όνομά […] The post Άντζελα Δημητρίου: Αποκάλυψε το όνομα που θα δώσουν στην εγγονή της appeared first on OK! Magazine.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Παραπολιτικά

Politico: Πως ο Λευκός Οίκος σχεδιάζει τη σταθεροποίηση στη Λωρίδα της Γάζας

Ρωσία: Ο στρατός ψήφισε με "σταλινικά" ποσοστά τον Πούτιν στις προεδρικές εκλογές - Στο 99,27% το ποσοστό του

Πρόταση δυσπιστίας - Το eye contact της Ζωής Κωνσταντοπούλου με τον υφυπουργό Ανάπτυξης Μάξιμο Σενετάκη

Live η κίνηση τους δρόμους: Κλειστή η Σταδίου λόγω πορείας - Στο "κόκκινο" ο Κηφισός

Πολάκης: “Κρεσέντο χοντροπετσιάς από τον θλιβερό Καραμανλή – Μητσοτάκη, η Νέμεσις θα έρθει”

Βασίλισσα Καμίλα: Πώς θα γράψει ιστορία τη Μεγάλη Πέμπτη - Θα σπάσει μια παράδοση αιώνων