Survivor: Δεν έπεισε την ομάδα της και την έριξαν για πρώτη φορά στον τάκο

00:34 - 20/03/2023

Στo Survivor οι εντάσεις δεν σταματούν κι έτσι άλλη μία κόντρα ξεκίνησε απόψε ανάμεσα στον Τάκη Καραγκούνια και στον Νίκο […] The post Survivor: Δεν έπεισε την ομάδα της και την έριξαν για πρώτη φορά στον τάκο appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Survivor All Star: Δεν έπεισε και η η ομάδα της την έριξε στον τάκο για πρώτη φορά

Γεμάτο εντάσεις και ανατροπές ήταν το επεισόδιο της Κυριακής στο Survivor All Star. Οι Διάσημοι και οι Μαχητές ρίχτηκαν στον στίβο μάχης για να διεκδικήσουν την πρώτη ασυλία της εβδομάδας. Νικητές αναδείχθηκαν οι Μαχητές με 10-9 και έτσι οι Διάσημοι έπρεπε να υποδείξουν τον πρώτο υποψήφιο προς αποχώρηση. Οι δύο ομάδες οδηγήθηκαν στο συμβούλιο του νησιού προκειμένου οι Διάσημοι να ψηφίσουν. Ο Γιώργος Λιανός μέτρησε τις ψήφους και ανακοίνωσε πως η πρώτη υποψήφια για αυτήν την εβδομάδα είναι η Νικολέτα Μαυρίδη, αν και αρκετοί περίμεναν ότι στον τάκο θα έβγαινε η Ελευθερία Ελευθερίου. «Ομολογουμένως το περίμενα και δεν έχω βρει τα πατήματά μου. Δεν είμαι η πιο αδύναμη παίκτρια της κόκκινης ομ

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»