Κατερίνα Καινούργιου: «Αν νομίζει ο Λιάγκας ότι σε αυτό είναι καλύτερος, καλά κάνει»

11:42 - 20/03/2023

Η Κατερίνα Καινούργιου και η παρέα της εκπομπής της σχολίασαν τις δηλώσεις της Μαρίας Αναστασοπούλου στο Super Κατερίνα. Η γνωστή […] The post Κατερίνα Καινούργιου: «Αν νομίζει ο Λιάγκας ότι σε αυτό είναι καλύτερος, καλά κάνει» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Κατερίνα Καινούργιου: «Έσφαξε» τον Λιάγκα on air – «Αν νομίζει ότι είναι καλύτερος…»

Τι συνέβη;

Διαβάστε το στο in.gr

Κατερίνα Καινούργιου: «Αν νομίζει ο Λιάγκας ότι είναι καλύτερος, καλά κάνει»

Η Κατερίνα Καινούργιου θέλησε να σχολιάσει το τηλεοπτικό μέλλον του Γιώργου Λιάγκα.Περισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb

Κατερίνα Καινούργιου: «Αν νομίζει ο Λιάγκας ότι σε αυτό είναι καλύτερος, καλά κάνει»

Η κάμερα της εκπομπής «Super Κατερίνα» συνάντησε την Μαρία Αναστασοπούλου, η οποία τόνισε πως το σενάριο η To άρθρο Κατερίνα Καινούργιου: «Αν νομίζει ο Λιάγκας ότι σε αυτό είναι καλύτερος, καλά κάνει» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Κατερίνα Καινούργιου: «Αν νομίζει ο Λιάγκας, ότι σε αυτό είναι καλύτερος, καλά κάνει»

«Να το κάνει πιο κοινωνικό, ας πούμε. Τα διαφημιστικά ίσως θέλουν μία γυναίκα»

Διαβάστε το στο news.gr

Κατερίνα Καινούργιου: "Αν νομίζει ο Λιάγκας ότι σε αυτό είναι καλύτερος, καλά κάνει"

"Εγώ μια ερώτηση έκανα"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr

Κατερίνα Καινούργιου: «Αν νομίζει ο Λιάγκας ότι σε αυτό είναι καλύτερος, καλά κάνει»

Η Κατερίνα Καινούργιου σχολίασε τα όσα δήλωσε η Μαρία Αναστασοπούλου στην κάμερα της εκπομπής της και αναφέρθηκε στον Γιώργο Λιάγκα. The post Κατερίνα Καινούργιου: «Αν νομίζει ο Λιάγκας ότι σε αυτό είναι καλύτερος, καλά κάνει» appeared first on Youfly.

Διαβάστε το στο youfly.com
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»