Σοβαρό τροχαίο για τον ηθοποιό Σταύρο Νικολαΐδη-Η γυναίκα του νόμιζε ότι ξεψυχάει

12:02 - 20/03/2023

«Βγήκα από το αυτοκίνητο ζαλισμένος, θολωμένος και βρήκα κάτω το κινητό μου. Η γυναίκα μου νόμιζε ότι ξεψυχάω. Δεν μπορούσα να κάνω κάτι άλλο. Είδα ότι πέρασαν 2-3 αμάξια αλλά δεν σταμάτησε κανείς» πρόσθεσε ο Σταύρος Νικολαΐδης που είχε Άγιο.Διαβάστε ολόκληρο το άρθρο στο Eretikos.gr

Διαβάστε Περισσότερα στο eretikos.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

ΒΙΝΤΕΟ - Τροχαίο για τον ηθοποιό Σταύρο Νικολαΐδη! Διαλύθηκε το αυτοκίνητό του

ΒΙΝΤΕΟ - Τροχαίο για τον ηθοποιό Σταύρο Νικολαΐδη! Διαλύθηκε το αυτοκίνητό του 20/03/2023 Ένα πολύ σοβαρό τροχαίο είχε ο ηθοποιός Σταύρος Νικολαΐδης. Σήμερα Δευτέρα 20 Μαρτίου ο ίδιος εμφανίστηκε τραυματισμένος μέσω skype στην εκπομπή «Πρωινό μας» και μίλησε για το ατύχημα που είχε. Όπως δήλωσε ο Σταύρος Νικολαΐδης, έχει επτά ράμματα στο κεφάλι και σπασμένο μετακάρπιο στο αριστερό χέρι. Όσα είπε ο Σταύρος Νικολαΐδης για το τροχαίο του «Ήταν απόγευμα. Δεν ήμουν πιωμένος, για να μην νομίζει ο κόσμος. Ήταν ένα λίγο περίεργο σημείο που δεν είχα καλή ορατότητα. Τράβηξε την προσοχή μου κάτι στο κινητό για δευτερόλεπτα, ευτυχώς φορούσα ζώνη. Ήρθε η γυναίκα μου

Διαβάστε το στο filathlos.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ eretikos.gr

Σοκ από τις καταθέσεις για αεροπλάνα της Boeing: «Ήρθα εδώ γιατί δεν θέλω να δω τη συντριβή 787 ή 777» είπε μάρτυρας

NASA: Υπάρχει εξωγήινη ζωή στο ηλιακό μας σύστημα – Που κρύβεται

ΣΥΡΙΖΑ – ΠΣ: Απολύτως ψευδή τα δημοσιεύματα για το περιεχόμενο της συζήτησης στο Εκτελεστικό Γραφείο

Ευρωεκλογές: Τότε που Ελεονώρα Μελέτη ξέπλενε τον Ηλία Κασιδιάρη (βίντεο)

Γαλλία: Η Λεπέν πρώτη στη Γαλλία με διαφορά – Ζητά εθνικές εκλόγές

ΕΟΔΥ: Τέσσερις θάνατοι από κορονοϊό – Τρία νέα σοβαρά κρούσματα γρίπης