Ελένη Κοκκίδου: Απαντά για την απόφασή της να σταματήσει από τη σειρά «Μην αρχίζεις τη Μουρμούρα»

15:20 - 20/03/2023

Η Ελένη Κοκκίδου βρέθηκε καλεσμένη στην εκπομπή «Πρωίαν σε είδον τη μεσημβρίαν» και μίλησε για την To άρθρο Ελένη Κοκκίδου: Απαντά για την απόφασή της να σταματήσει από τη σειρά «Μην αρχίζεις τη Μουρμούρα» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ελένη Κοκκίδου: Ο λόγος που αποφάσισε να σταματήσει από τη σειρά «Μην αρχίζεις τη Μουρμούρα»

Η ηθοποιός εξήγησε τους λόγους πίσω από την απόφασή της να αφήσει τον ρόλο της «Βούλας»

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Ελένη Κοκκίδου: Αποφάσισε να αποχωρήσει από το «Μην αρχίζεις τη Μουρμούρα» μετά από 10 χρόνια

Η Βουλίτσα από το «Μην αρχίζεις τη Μουρμούρα» μιλάει για την απόφασή της να αποχωρήσει από την επιτυχημένη σειρά μετά…Περισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb

Η Ελένη Κοκκίδου αποκαλύπτει τον λόγο που αποφάσισε να σταματήσει από τη σειρά «Μην αρχίζεις τη Μουρμούρα»

Η Ελένη Κοκκίδου μίλησε για την απόφασή της να αποχωρήσει από τη σειρά του Alpha, «Μην αρχίζεις τη μουρμούρα». Η ηθοποιός μίλησε στην εκπομπή «Πρωίαν σε είδον τη μεσημβρίαν» και αρχικά, δήλωσε: «Δεν ξέρω τι θα κάνει ο Αντώνης (Αντωνίου). Του το είχα πει από πέρσι, ότι μέχρι του χρόνου και τέλος. Εγώ υπέθετα ότι […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Ελένη Κοκκίδου: Ξεκαθαρίζει για την αποχώρησή της από τη «Μουρμούρα»

Η Ελένη Κοκκίδου, η τηλεοπτική Βούλα από το «Μην Αρχίζεις τη Μουρμούρα», βρέθηκε το μεσημέρι της Δευτέρας στο πλατώ του […] The post Ελένη Κοκκίδου: Ξεκαθαρίζει για την αποχώρησή της από τη «Μουρμούρα» appeared first on Zappit.

Διαβάστε το στο zappit.gr

Ελένη Κοκκίδου: Αποφάσισε να αποχωρήσει από το «Μην αρχίζεις τη Μουρμούρα» μετά από 10 χρόνια

Η Βουλίτσα από το «Μην αρχίζεις τη Μουρμούρα» μιλάει για την απόφασή της να αποχωρήσει από την επιτυχημένη σειρά μετά από 10 χρόνια Η Ελένη Κοκκίδου βρέθηκε καλεσμένη στην εκπομπή «Πρωίαν σε είδον τη μεσημβρίαν» και έδωσε μια εφ’ όλης της ύλης συνέντευξη στον Φώτη Σεργουλόπουλο και τη Τζένη Μελιτά. Η δημοφιλής ηθοποιός την οποία […]

Διαβάστε το στο irafina.gr

Ελένη Κοκκίδου: Ο λόγος που αποφάσισε να σταματήσει από τη σειρά «Μην αρχίζεις τη Μουρμούρα»

Η Ελένη Κοκκίδου μίλησε για την απόφασή της να ολοκληρώσει τον κύκλο της στη σειρά του Alpha, «Μην αρχίζεις τη μουρμούρα». «Δεν ξέρω τι θα κάνει ο Αντώνης (Αντωνίου). Του το είχα πει από πέρσι, ότι μέχρι του χρόνου και τέλος. Εγώ υπέθετα ότι θα σταματήσει το έργο στα 10 χρόνια. Αλλά δεν σταματάει ποτέ, πάει τόσο […] The post Ελένη Κοκκίδου: Ο λόγος που αποφάσισε να σταματήσει από τη σειρά «Μην αρχίζεις τη Μουρμούρα» appeared first on OK! Magazine.

Διαβάστε το στο okmag.gr

Ελένη Κοκκίδου: Αποφάσισε να αποχωρήσει από το «Μην αρχίζεις τη Μουρμούρα» μετά από 10 χρόνια

Η Βουλίτσα από το «Μην αρχίζεις τη Μουρμούρα» μιλάει για την απόφασή της να αποχωρήσει από την επιτυχημένη σειρά μετά από 10 χρόνια Η Ελένη Κοκκίδου βρέθηκε καλεσμένη στην εκπομπή «Πρωίαν σε είδον τη μεσημβρίαν» και έδωσε μια εφ’ όλης της ύλης συνέντευξη στον Φώτη Σεργουλόπουλο και τη Τζένη Μελιτά. Η δημοφιλής ηθοποιός την οποία […] Το άρθρο Ελένη Κοκκίδου: Αποφάσισε να αποχωρήσει από το «Μην αρχίζεις τη Μουρμούρα» μετά από 10 χρόνια εμφανίστηκε πρώτα στο newsique.gr.

Διαβάστε το στο Newsique.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Ζώδια: Προβλέψεις για σήμερα, Τετάρτη 24 Απριλίου 2024

Γρηγόρης Αρναούτογλου σε Ευρυδίκη Βαλαβάνη: «Έχεις πληγωθεί πάρα πολύ»

Χρήστος Βασιλόπουλος: Η προσωπική του ζωή, ο γιος του και ο χωρισμός από τη μητέρα του γιου του

Τατιάνα Λύγαρη: «Διευθυντής θεάτρου ήπιε κόκκινο κρασί από το γοβάκι μου»