Ο Γιώργος Αγγελόπουλος για το «όχι» στο Survivor All Star: «Τώρα είναι αυτός ο ρόλος μου»

15:34 - 20/03/2023

Καλεσμένος στην εκπομπή της Ελένης Μενεγάκη ήταν σήμερα ο Γιώργος Αγγελόπουλος. Ο Ντάνος μίλησε, μεταξύ άλλων, και για την απόφασή […] The post Ο Γιώργος Αγγελόπουλος για το «όχι» στο Survivor All Star: «Τώρα είναι αυτός ο ρόλος μου» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ο Γιώργος Αγγελόπουλος μιλάει για όλα στην Ελένη: Το Survivor, η «Γη της Ελιάς» και ο πνευματικός του

Δείτε όσα είπε!

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Γιώργος Αγγελόπουλος: Το «όχι» στο Survivor All Star και ο νέος του ρόλος στη «Γη της Ελιάς»

Ο Γιώργος Αγγελόπουλος είχε αρνηθεί τη συμμετοχή του στο Survivor All Star από τον Σεπτέμβριο. Αναλαμβάνει τον ρόλο του Ορέστη Αντωνιάδη,…Περισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb

Γιώργος Αγγελόπουλος: Το «όχι» για το Survivor All Star ήταν ειπωμένο από τον Σεπτέμβριο

Ο Γιώργος Αγγελόπουλος έδωσε συνέντευξη και μίλησε για την απόφασή του να μπει στη «Γη της Ελιάς», αλλά και το Survivor All Star. Ο ηθοποιός βρέθηκε καλεσμένος στην εκπομπή «Ελένη» και όπως είπε αρχικά, δεν θα ένιωθε άνετα να μπει ξανά στο ριάλιτι επιβίωσης. «Δεν θα ήμουν σε καμία περίπτωση άνετα σε αυτό το παιχνίδι, …

Διαβάστε το στο agriniopress.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Δώρα Τσαμπάζη για Δημήτρη Παπανώτα: «Στο αμοντάριστο υλικό βρίσκω και άλλα προβληματικά σημεία»

Χριστόφορος Παπακαλιάτης: «Είναι άδικο να συγκριθεί το Maestro με άλλες ελληνικές σειρές»

Γιώργος Τσούλης για Ελένη Μενεγάκη: «Είναι μια απόφαση που την έχει πάρει για κάποιους λόγους»

Νίκος Χρηστίδης: «Η σεξουαλική παρενόχληση με έκανε πιο επιφυλακτικό με τους ανθρώπους»

Δημήτρης Κόκοτας – Γιώργος Λιάγκας: «Τα πράγματα δεν πήγαν έτσι όπως περίμεναν»

TV Queen: Η επίσημη ανακοίνωση του ΟΡΕΝ για τη λαμπερή πρεμιέρα