Κατερίνα Καινούργιου: Η απάντηση στον Αμβρόσιο για τον χαρακτηρισμό «όργανο του διαβόλου»

11:28 - 21/03/2023

Η Κατερίνα Καινούργιου έδωσε τη δική της απάντηση στον πρώην Μητροπολίτη Αιγιαλείας και Καλαβρύτων, Αμβρόσιο, ο To άρθρο Κατερίνα Καινούργιου: Η απάντηση στον Αμβρόσιο για τον χαρακτηρισμό «όργανο του διαβόλου» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Καινούργιου σε Αμβρόσιο για τον χαρακτηρισμό «όργανο του διαβόλου»: «Μακάρι να είχε την πίστη που έχω εγώ»

Ο Μικρούτσικος αποχώρησε εξοργισμένος από το πλατό - «Ευχαριστώ τον συνάνθρωπο, Αμβρόσιο για τις κατάρες για την υγεία μου» είπε 

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Σταθμός Ομόνοιας: Η απάντηση της ΣΤΑΣΥ για τον εξαερισμό στον σταθμό του Μετρό

Η ΣΤΑΣΥ απαντά στις καταγγελίες που διατυπώθηκαν για τον σταθμό της Ομόνοιας.

Διαβάστε το στο tanea.gr

Η Κατερίνα Καινούργιου απαντά στον Αμβρόσιο για τα «όργανα του διαβόλου»: «Μακάρι να είχε την πίστη που έχω εγώ στον Θεό»

Νέες προκλητικές δηλώσεις από τον πρώην Μητροπολίτη Αιγιαλείας και Καλαβρύτων. Το άρθρο Η Κατερίνα Καινούργιου απαντά στον Αμβρόσιο για τα «όργανα του διαβόλου»: «Μακάρι να είχε την πίστη που έχω εγώ στον Θεό» εμφανίστηκε πρώτα στο ΕΚΚΛΗΣΙΑ ONLINE.

Διαβάστε το στο ekklisiaonline.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Shay Mitchell: Υιοθέτησε την πιο μοντέρνα version του Y2K makeup look που είναι ιδανικό για την επόμενη βραδινή σου έξοδο

Συνταγή για σαλάτα με πλιγούρι και αβοκάντο

Ελεονώρα Μελέτη: Αποκάλυψε πόσους followers έχασε μετά την ανακοίνωση ότι κατεβαίνει στις Ευρωεκλογές με τη Ν.Δ.

Χριστίνα Μήλιου: Θύμα άγριου ξυλοδαρμού η αδελφή της τραγουδίστριας από τον σύντροφό της

Απασφάλισε η Σταματίνα Τσιμτσιλή για τον Δημήτρη Παπανώτα: «Τους ανθρώπους μας τους στηρίζουμε όταν όλοι τους χτυπάνε»

Σταματίνα Τσιμτσιλή για Έλλη Στάη: «Έπαθα σοκ με την ηλικία της»