Ορέστης Χαλκιάς για Maestro: «Σήμερα μου ήρθε μήνυμα από τις Φιλιππίνες»

12:00 - 21/03/2023

Δηλώσεις στην κάμερα της εκπομπής Super Κατερίνα έκανε ο Ορέστης Χαλκιάς. Ο νεαρός ηθοποιός, που φέτος έγινε ευρέως γνωστός μέσα […] The post Ορέστης Χαλκιάς για Maestro: «Σήμερα μου ήρθε μήνυμα από τις Φιλιππίνες» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ορέστης Χαλκιάς για Maestro: «Σήμερα μου ήρθε ένα μήνυμα από τις Φιλιππίνες»

Τι δήλωσε ο Ορέστης Χαλκιάς για το «Maestro»;

Διαβάστε το στο neolaia.gr

Ορέστης Χαλκιάς: Έλαβε μήνυμα από τις Φιλιππίνες για το «Maestro»

Ο Ορέστης Χαλκιάς που μας συστήθηκε ως Αντώνης στο «Maestro» του Χριστόφορου Παπακαλιάτη μίλησε στον φακό της «Super Κατερίνας» για την υποδοχή της σειράς στο εξωτερικό και τα μηνύματα που λαμβάνει.Ένας από τους πιο ταλαντούχους ηθοποιούς της νέας γενιάς, γιος ηθοποιών που γνωρίζει καλά τις δυσκολίες του επαγγέλματος, ο Ορέστης Χαλκιάς εντυπωσιάζει με το πόσο προσγειωμένος είναι, παρά την επιτυχία του «Maestro». Η συνεργάτις της εκπομπής της εκπομπής της Κατερίνας Καινούργιου τον πέτυχε στον δρόμο να κουβαλάει μια πορτοκαλόπιτα, πεσκέσι από τους γονείς του που ήρθαν να τον επισκεφτούν και τον ρώτησε πως νιώθει τώρα που εδώ και μερικές ημέρες η σειρά που πρωταγωνιστεί είναι διαθέσιμη σε ολόκληρο

Διαβάστε το στο ieidiseis.gr

Ορέστης Χαλκιάς για Maestro: «Μου ήρθε μήνυμα από τις Φιλιππίνες»

O Ορέστης Χαλκιάς μίλησε στην εκπομπή «Super Κατερίνα» για την είσοδο του Maestro στο top10 του Netflix και τα μηνύματα που λαμβάνει από το εξωτερικό. Ο νεαρός ηθοποιός, που φέτος έγινε ευρέως γνωστός μέσα από τη συμμετοχή του στη σειρά του Χριστόφορου Παπακαλιάτη, ανέφερε: «Όταν είπα στους γονείς μου ότι θέλω να γίνω ηθοποιός, μου είπαν […] The post Ορέστης Χαλκιάς για Maestro: «Μου ήρθε μήνυμα από τις Φιλιππίνες» appeared first on OK! Magazine.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»