Aνδρέας Μικρούτσικος: «Ευχαριστώ τον Αμβρόσιο για τις κατάρες»

12:36 - 21/03/2023

Ένταση προκλήθηκε στον αέρα της εκπομπής «Super Κατερίνα» την Τρίτη. Αφορμή στάθηκε η συζήτηση με τον Ανδρέα Καραγιάννη και το δημοσίευμα για τον πρώην μητροπολίτη Καλαβρύτων Αμβρόσιο με τα υβριστικά σχόλια κατά κάποιων παρουσιαστών. «Ο Αμβρόσιος ξεσπά και αποκαλεί κάποιους παρουσιαστές «όργανα του Διαβόλου». Επίσης, κυκλοφορεί και μία φωτογραφία μου μαζί με τις δηλώσεις αυτές. […] The post Aνδρέας Μικρούτσικος: «Ευχαριστώ τον Αμβρόσιο για τις κατάρες» appeared first on OK! Magazine.

Διαβάστε Περισσότερα στο okmag.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ανδρέας Μικρούτσικος: «Ήμουν ο πρώτος άντρας της Όλγας Τρέμη»

Η εξομολόγηση του Ανδρέα Μικρούτσικου για την Όλγα Τρέμη και τον έρωτά τους.Περισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb

Έφυγε έξαλλος από το πλατό ο Μικρούτσικος, «ευχαριστώ τον Αμβρόσιο για τις κατάρες του»

Νέο «χτύπημα» Αμβρόσιου -μετά τις δηλώσεις για την τραγωδία στα Τέμπη- σε δημοσιογράφους με δαιμονικές επιθέσεις, έξαλλος έγινε ο Ανδρέας Μικρούτσικος ο οποίος μάλιστα αποχώρησε από το πλατό.

Διαβάστε το στο thebest.gr

Ανδρέας Μικρούτσικος: «Ήμουν ο πρώτος άντρας της Όλγας Τρέμη»

Μία εφ’ όλης της ύλης συνέντευξη παραχώρησε στο περιοδικό ΟΚ ο Ανδρέας Μικρούτσικος. Ο γνωστός μουσικοσυνθέτης και παρουσιαστής μίλησε για […] The post Ανδρέας Μικρούτσικος: «Ήμουν ο πρώτος άντρας της Όλγας Τρέμη» appeared first on Zappit.

Διαβάστε το στο zappit.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ okmag.gr

Ζήνα Κουτσελίνη: «Ο Γρηγόρης Αρναούτογλου με έχει στηρίξει πολύ παραπάνω από ανθρώπους που περίμενα ότι θα το έκαναν»

Καίτη Φίνου: Εξηγεί για ποιο λόγο έχασε τα δόντια της

Κατερίνα Λιόλιου: Η αποκάλυψη που δεν περιμέναμε – «Είχα μια σκοτεινή περίοδο…»

Μαρία Κωνσταντάρου: Πήγε στο Cash or Trash για να πουλήσει έναν συλλεκτικό καθρέφτη

Κιάρα Φεράνι: Οι πρώτες φωτογραφίες από το νέο της σπίτι

Ελεάνα Στραβοδήμου: «Με αφορά η δημιουργία οικογένειας, αλλά όχι ο γάμος»