Καντζούρης: «Είμαι περήφανος για τους παίκτες μου, είμαστε έτοιμοι να δουλέψουμε»

23:04 - 21/03/2023

Ο τεχνικός της Βασίλισσας μιλώντας στη συνέντευξη Τύπου, τόνισε ότι είναι περήφανος για τους παίκτες του, που πάλεψαν για τη νίκη, ενώ πρόσθεσε ότι είναι έτοιμοι να δουλέψουν και να παλέψουν για τη συνέχεια. Εμφανώς ικανοποιημένος για την προσπάθεια της ομάδας του, αλλά απογοητευμένος για το αποτέλεσμα, ο Ηλίας Καντζούρης μιλώντας στη συνέντευξη Τύπου, ανέφερε […] The post Καντζούρης: «Είμαι περήφανος για τους παίκτες μου, είμαστε έτοιμοι να δουλέψουμε» appeared first on AEK1924.gr.

Διαβάστε Περισσότερα στο aek1924.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Καντζούρης: «Είμαι περήφανος για τους παίκτες μου και για το πώς πάλεψαν»

Καντζούρης: «Είμαι περήφανος για τους παίκτες μου και για το πώς πάλεψαν» 21/03/2023 Η ΑΕΚ το πάλεψε αλλά τελικά λύγισε στην αναμέτρηση με τη Μάλαγα, χάνοντας τελικά με 65-75 και στρέφοντας πλέον την προσοχή της στα προημιτελικά του BCL, στα οποία δεν θα έχει πλεονέκτημα έδρας. Μετά το τέλος του αγώνα, ο Ηλίας Καντζούρης τόνισε πως αισθάνεται περήφανος για τους παίκτες του και για τον τρόπο που πάλεψαν κόντρα στους Κυπελλούχους Ισπανίας, πρόσθεσε ότι πάντα υπάρχει χώρος για βελτίωση, ενώ αναφέρθηκε επίσης στα πολλά άστοχα τρίποντα της ομάδας του, αλλά και στη σημαντική απουσία του Γιάνις Στρέλνιεκς. Αναλυτικά όσα δήλωσε ο προπονητής της ΑΕΚ: «Είμαι περήφ

Διαβάστε το στο filathlos.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ aek1924.gr

«Ο Τρέβορ Τόμπσον του Περιστερίου, είναι παίκτης που αναζητά η αστυνομία»

Θαλασσινός για την βράβευσή του: «Ευχαριστώ την ΑΕΚ και για αυτό που είδα σήμερα» (ΦΩΤΟ)

Η απόγνωση του ΜακΡέι με την κατάσταση στην ΑΕΚ Betsson: «Αυτό είναι τρομερά απογοητευτικό..»

Νέα αποχή στην AEK Betsson: Δεν θέλουν να παίξουν με ΠΑΟΚ οι ξένοι!

Η ΠΑΕ ΑΕΚ μας «βάζει» στο Μουσείο Ιστορίας (VIDEO)

Μουσείο ΑΕΚ: Τα κέρινα ομοιώματα (VIDEO + PICS)