Σοφία Μανωλάκου: «Πάσχω από την νόσο Κρον… είχα χάσει αρκετά κιλά»

00:12 - 22/03/2023

Η Σοφία Μανωλάκου ήταν καλεσμένη στο Τhe 2night Show με τον Γρηγόρη Αρναούτογλου και μίλησε για την νόσο Κρον από […] The post Σοφία Μανωλάκου: «Πάσχω από την νόσο Κρον… είχα χάσει αρκετά κιλά» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Σοφία Μανωλάκου: «Πάσχω από τη νόσο του Crohn - Έφτασα να ζυγίζω 46 κιλά»

«Όταν μιλώ για αυτό δημόσια προσπαθώ να είμαι πολύ προσεκτική» ανέφερε η ηθοποιός - Δείτε το βίντεο 

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Σοφία Μανωλάκου: «Πάσχω από τη νόσο του Crohn - Έφτασα να ζυγίζω 46 κιλά»

«Όταν μιλώ για αυτό δημόσια προσπαθώ να είμαι πολύ προσεκτική» ανέφερε η ηθοποιός - Δείτε το βίντεο

Διαβάστε το στο Gazzetta

Σοφία Μανωλάκου: Η νόσος του Κρον που την έφτασε 46 κιλά!

H Σοφία Μανωλάκου βρέθηκε καλεσμένη στην εκπομπή The 2Night Show και μίλησε για τον ρόλο της Παγιδευμένοι αλλά και για…Περισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb

Σοφία Μανωλάκου: «Πάσχω από την νόσο Crohn… είχα χάσει αρκετά κιλά»

Η Σοφία Μανωλάκου με αφορμή τη συμμετοχή της στη σειρά του ANT1, «Παγιδευμένοι» ήταν καλεσμένη στο Τhe 2night Show με τον Γρηγόρη Αρναούτογλου και δεν δίστασε να μιλήσει για την νόσο Crohn από την οποία πάσχει. «Πάσχω από τη νόσο Crohn, γαστρεντερολογικής φύσης. Υπάρχουν περιπτώσεις που είναι πολύ πιο σοβαρά από εμένα σύμφωνα και με […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Σοφία Μανωλάκου: «Πάσχω από την νόσο Crohn… είχα χάσει αρκετά κιλά»

Η Σοφία Μανωλάκου ήταν καλεσμένη στο Τhe 2night Show με τον Γρηγόρη Αρναούτογλου και μίλησε για την νόσο Crohn από την οποία πάσχει.

Διαβάστε το στο thebest.gr

Σοφία Μανωλάκου: «Πάσχω από τη νόσο του Κρον, αλλά το έχω κρατήσει σε ένα πολύ καλό επίπεδο»

Σοφία Μανωλάκου: «Με τον Σπύρο Σπαντίδα είμαστε μαζί 14 χρόνια, όταν τον γνώρισα ήμουν 21 ετών»

Διαβάστε το στο pagenews.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»