Κάτια Δανδουλάκη: Ο Μάριος Πλωρίτης είχε τις ωραιότερες γυναίκες και ήταν όλες φίλες μου

07:52 - 22/03/2023

Μια συνέντευξη αποκάλυψη από την Κάτια Δανδουλάκη για τα 50 χρόνια της καριέρας της.Στην παρέα του Ηλία Ψινάκη και της Αννίτας Πάνια ήταν καλεσμένη η Κάτια Δανδουλάκη και μίλησε τόσο για την προσωπική της ζωή στο πλευρό του Μάριου Πλωρίτη , όσο και για την υπόθεση Φιλιππίδη και την παρουσία της στη δίκη που έγινε. Το περιστατικό με τον Πέτρο Φιλιππίδη όπως είπε η Κάτια Δανδουλάκη την έχει σβήσει από τη μνήμη της σιγά σιγά: «Την έχω σβήσει από την μνήμη μου αυτήν την εποχή. Την θυμάμαι τόσο, ώστε να γίνει αυτό που έγινε. Σταμάτησε εκεί που σταμάτησε κι έγινε έτσι κι αλλιώς μια κάθαρση, οπότε δεν θα με δεις να συζητώ παραπάνω για αυτό γιατί το έκανα ακριβώς στην σιωπή. Δεν μίλησα ποτέ για αυτό. Μί

Διαβάστε Περισσότερα στο ieidiseis.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ieidiseis.gr

Στην κόψη του ξυραφιού η Μέση Ανατολή: Το Ισραήλ υπόσχεται απάντηση στο Ιράν - Οι δύο γραμμές στο Πολεμικό Συμβούλιο

Μπάιντεν: «Προσηλωμένες στην ασφάλεια του Ισραήλ οι ΗΠΑ» - IDF: Θα δοθεί απάντηση στο Ιράν

Καιρός: Θερμοκρασία - ρεκόρ στα Τρίκαλα, «σκαρφάλωσε» πάνω από τους 32 βαθμούς

Κακοκαιρία «Π»: Ανεμοστρόβιλος σάρωσε Χαλκιδική και Ξάνθη, αποκλεισμένα χωριά στα Τρίκαλα - Πώς κινείται

ΚΤΕΛ Αττικής: Οδηγός επιτέθηκε με κατσαβίδι σε επιβάτη

Κάρυστος: Μαίνεται το πύρινο μέτωπο - Ανεξέλεγκτες φλόγες γύρω από τα χωριά