Ο Ανδρέας Μικρούτσικος εξομολογείται για τον έρωτά του με την Όλγα Τρέμη

10:44 - 22/03/2023

Ο Ανδρέας Μικρούτσικος  μιλώντας στο περιοδικό ΟΚ!, αναφέρθηκε μεταξύ άλλων στον κεραυνοβόλο έρωτα με την Όλγα Τρέμη. «Ξεκίνησα για μαθηματικός που έπαιρνε 20 στα αρχαία και έγινα μουσικός, όντας μαθηματικός. Ήμουν ήδη οργανωμένος σε ομάδες  της εξωαριστεράς και δεν μου έδιναν διαβατήριο λόγω δικτατορίας να συνεχίσω μεταπτυχιακά, είχα πάρει υποτροφία στην Ινδιανάπολη. Τότε γνώρισα μέσω […]

Διαβάστε Περισσότερα στο govastileto.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ανδρέας Μικρούτσικος: «Δεν εκθέτεις έτσι μια κυρία» - Όλοι εναντίον του για όσα είπε για τη σχέση του με την Τρέμη

Ο ίδιος δικαιλογήθηκε λέγοντας πως νόμιζε ότι είχε τελειώσει η συνέντευξη, αλλά δεν έπεισε κανέναν - Τα σχόλια από παρουσιαστές και στα social media

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Ο Ανδρέας Μικρούτσικος εξομολογείται για τον έρωτά του με την Όλγα Τρέμη

Ο Ανδρέας Μικρούτσικος  μιλώντας στο περιοδικό ΟΚ!...

Διαβάστε το στο Zougla

Θύελλα αντιδράσεων με τις δηλώσεις Μικρούτσικου για τη σχέση με την Όλγα Τρέμη

Ο Ανδρέας Μικρούτσικος δικαιολογήθηκε λέγοντας πως νόμιζε ότι είχε τελειώσει η συνέντευξη, αλλά δεν έπεισε κανέναν

Διαβάστε το στο tanea.gr

Ανδρέας Μικρούτσικος: Αντιδράσεις για την αποκάλυψη της σχέσης του με την Όλγα Τρέμη

Θύελλα αντιδράσεων έχουν προκαλέσει οι δηλώσεις που έκανε ο Ανδρέας Μικρούτσικος για τον νεανικό του έρωτα με την Όλγα Τρέμη και την πρώτη τους γνωριμία.

Διαβάστε το στο thebest.gr

Ανδρέας Μικρούτσικος: Αποκαλύπτει γιατί μίλησε ανοιχτά για τη σχέση του με την Όλγα Τρέμη

Πρώτο θέμα συζήτησης στον κόσμο της σόουμπιζ έχει γίνει η συνέντευξη που έδωσε ο Ανδρέας Μικρούτσικος. Ο παρουσιαστής μίλησε στο περιοδικό OK! και αναφέρθηκε στις ερωτικές σχέσεις που είχε με την Όλγα Τρέμη. «Μου γίνεται έμμονη ιδέα, αλλάζει όλη μου η ψυχοσύνθεση. Στις επόμενες δύο ημέρες, θυμάμαι τη σκηνή σαν τώρα, καθόμαστε στη βεράντα και […] Το άρθρο Ανδρέας Μικρούτσικος: Αποκαλύπτει γιατί μίλησε ανοιχτά για τη σχέση του με την Όλγα Τρέμη εμφανίστηκε πρώτα στο Ελεύθερος Τύπος.

Διαβάστε το στο eleftherostypos.gr

Ανδρέας Μικρούτσικος: Αντιδράσεις σε διαδίκτυο και τηλεόραση, μετά τις δηλώσεις για τη σχέση του με την Όλγα Τρέμη

Αντιδράσεις για τις δηλώσεις που έκανε ο Ανδρέας Μικρούτσικος για τον νεανικό του έρωτα με την To άρθρο Ανδρέας Μικρούτσικος: Αντιδράσεις σε διαδίκτυο και τηλεόραση, μετά τις δηλώσεις για τη σχέση του με την Όλγα Τρέμη δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Ανδρέας Μικρούτσικος: «Δεν εκθέτεις έτσι μια κυρία» – Όλοι εναντίον του για όσα είπε για τη σχέση του με την Τρέμη

Η αποκάλυψη του Ανδρέα Μικρούτσικου για τη σχέση του με την Όλγα Τρέμη έχει συζητηθεί ιδιαίτερα τις τελευταίες ώρες. Άλλοι κάνουν λόγο για ένα «τέλειο» ζευγάρι και προσπαθούν να μάθουν παραπάνω λεπτομέρειες για το ειδύλλιό τους κι άλλοι διαφωνούν κάθετα με τον Ανδρέα Μικρούτσικο, ο οποίος μίλησε μετά από τόσα χρόνια δημόσια για τη σχέση του με τη δημοσιογράφο. […]

Διαβάστε το στο lamianow.gr

Ανδρέας Μικρούτσικος: Η αποκάλυψη για τη «μυστική» σχέση με την Όλγα Τρέμη - «ήταν off the record»

Ο Ανδρέας Μικρούτσικος μίλησε σε γνωστό εβδομαδιαίο περιοδικό και αποκάλυψε την άγνωστη σχέση που είχε με την δημοσιογράφο Όλγα Τρέμη.Ο Ανδρέας Μικρούτσικος πέτυχε να γίνει ξανά talk of the town με την συνέντευξη που παραχώρησε στο τελευταίο τεύχος του περιοδικού ΟΚ! Ο παρουσιαστής, που επέστρεψε πριν από μερικές ημέρες στα τηλεοπτικά καθήκοντά του μετά από ένα διάστημα στο οποίο βρίσκονταν στο νοσοκομείο σε σοβαρή κατάσταση, αναφέρθηκε σε ένα άγνωστο περιστατικό από την προσωπική του ζωή. Όπως είπε στη συνέντευξή του, όταν ήταν φοιτητής έκανε ιδιαίτερα μαθήματα μαθηματικών στην Όλγα Τρέμη, η οποία ήθελε να μπει στο Οικονομικό της Νομικής. Εκείνο το διάστημα πλέχτηκε ανάμεσά τους ένα ειδύλλιο, τ

Διαβάστε το στο ieidiseis.gr

Ο Γιώργος Καπουτζίδης εξομολογείται: «Έγινα 50 και ακόμα ερωτεύομαι σαν 18χρονος»

Ο Γιώργος Καπουτζίδης σε συνέντευξη που παραχώρησε στην Real L!fe και στην Κορύνα Μανταγάρη μίλησε για τον ρόλο που παίζει ο έρωτας στην ζωή του αποκαλύπτοντας ότι υπήρξε ιδιαίτερα τυχερός. Έχεις νιώσει να πιέζεσαι από μία σχέση; Κι έχω σκάσει και με έχουν σκάσει. Κι επειδή κι εγώ από αγάπη έχω σκάσει, όταν μου συνέβαινε […] The post Ο Γιώργος Καπουτζίδης εξομολογείται: «Έγινα 50 και ακόμα ερωτεύομαι σαν 18χρονος» appeared first on OK! Magazine.

Διαβάστε το στο okmag.gr

Ανδρέας Μικρούτσικος: Είχα σχέση με την Όλγα Τρέμη

«Είχαμε σχέσεις, και μάλιστα ήμουν και ο πρώτος άνδρας της Όλγας»Διαβάστε ολόκληρο το άρθρο στο Eretikos.gr

Διαβάστε το στο eretikos.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ govastileto.gr

Πανσέληνος στον Σκορπιό στις 24 Απριλίου 2024 – Προβλέψεις για όλα τα ζώδια

Μαριάντα Πιερίδη – Πάνος Ιωάννου: Διασκέδασαν στο Nox – Τα τρυφερά τετ α τετ

4 τύποι μαμάδων προς αποφυγή

Ο κανόνας 3-3-3 που μπορεί να διώξει μακριά το άγχος

Ασημένια Βουλιώτη: Ποια είναι η ευαίσθητη «Δεσποινιώ» από τις Ψυχοκόρες;

Συμβουλές για να κρατάς την αρτηριακή σου πίεση σε χαμηλά επίπεδα