Ολυμπία Κρασαγάκη για τη μάχη με τον καρκίνο: «Ένιωσα ένα τσίμπημα στον ύπνο μου»

15:42 - 22/03/2023

Για τη γενναία μάχη που έδωσε με τον καρκίνο του μαστού μίλησε η Ολυμπία Κρασαγάκη. Η γνωστή φωτογράφος βρέθηκε καλεσμένη […] The post Ολυμπία Κρασαγάκη για τη μάχη με τον καρκίνο: «Ένιωσα ένα τσίμπημα στον ύπνο μου» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ολυμπία Κρασαγάκη για τη μάχη της με τον καρκίνο: «Τον πόνο σου δεν μπορεί κανείς να τον νιώσει, είσαι μόνο εσύ»

«Μπορείς να το μοιραστείς, αλλά ο άλλος δεν μπορεί να νιώσει πόσο πονάς» εξήγησε η γνωστή φωτογράφος

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Η Ολυμπία Κρασαγάκη για τη μάχη με τον καρκίνο: «Τον πόνο σου δεν μπορεί κανείς να τον νιώσει»

Η Ολυμπία Κρασαγάκη βρέθηκε καλεσμένη στην εκπομπή της ΕΡΤ με τον Φώτη Σεργουλόπουλο και την Τζένη Μελιτά και μίλησε για τη μάχη που έδωσε με τον καρκίνο. Η επιτυχημένη φωτογράφος αναφέρθηκε στη σοβαρή περιπέτεια της υγείας της και το πώς την αντιμετώπισε. «Ήθελα να μοιραστώ την περιπέτεια της υγείας μου, ενώ είναι κάτι που δεν […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Ολυμπία Κρασαγάκη για τη μάχη με τον καρκίνο: «Ένιωσα ένα τσίμπημα στον ύπνο μου, είναι πολύ σκοτεινό, άσχημο»

H γνωστή φωτογράφος Ολυμπία Κρασαγάκη μίλησε για τημάχη που έδωσε με τον καρκίνο του μαστού μίλησε όταν βρέθηκε καλεσμένη το μεσημέρι της Τετάρτης στην παρέα του Φώτη Σεργουλόπουλου και της Τζένης Μελιτά στην ΕΡΤ1.H γνωστή φωτογράφος Ολυμπία Κρασαγάκη μίλησε για τημάχη που έδωσε με τον καρκίνο του μαστού μίλησε όταν βρέθηκε καλεσμένη το μεσημέρι της Τετάρτης στην παρέα του Φώτη Σεργουλόπουλου και της Τζένης Μελιτά στην ΕΡΤ1.«Ήθελα κάπως να το μοιραστώ. Είναι κάτι που δεν το λένε οι γυναίκες, μέχρι που το κρατάνε μυστικό από τις ίδιες τις […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Συγκλονίζει η Ολυμπία Κρασαγάκη για τη μάχη με τον καρκίνο: «Το κατάλαβα στον ύπνο μου, κανείς δεν μπορεί να νιώσει τον πόνο σου»

Η Ολυμπία Κρασαγάκη βρέθηκε καλεσμένη στην εκπομπή της ΕΡΤ με τον Φώτη Σεργουλόπουλο και την Τζένη To άρθρο Συγκλονίζει η Ολυμπία Κρασαγάκη για τη μάχη με τον καρκίνο: «Το κατάλαβα στον ύπνο μου, κανείς δεν μπορεί να νιώσει τον πόνο σου» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Ολυμπία Κρασαγάκη για τη μάχη της με τον καρκίνο: «Τον πόνο σου δεν μπορεί κανείς να τον νιώσει, είσαι μόνο εσύ»

«Μπορείς να το μοιραστείς, αλλά ο άλλος δεν μπορεί να νιώσει πόσο πονάς» εξήγησε η γνωστή φωτογράφος. Το άρθρο Ολυμπία Κρασαγάκη για τη μάχη της με τον καρκίνο: «Τον πόνο σου δεν μπορεί κανείς να τον νιώσει, είσαι μόνο εσύ» εμφανίστηκε πρώτα στο ΕΚΚΛΗΣΙΑ ONLINE.

Διαβάστε το στο ekklisiaonline.gr

Ολυμπία Κρασαγάκη: «Κατάλαβα ότι έχω καρκίνο στον ύπνο μου»

«Το να μη νιώθεις μόνος σου στον πόνο σου είναι σημαντικό», εκμυστηρεύεται η καταξιωμένη φωτογράφος.

Διαβάστε το στο pagenews.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Eurovision 2024: Η Μαρίνα Σάττι ξεσήκωσε τους Eurofans τραγουδώντας live το «Ζάρι»

Σωτήρης Τσαφούλιας: «Έχω εταιρεία με πωλήσεις πετρελαίων στο ναυτιλιακό κομμάτι»

Έλλη Στάη: «Πέρασαν χρόνια για να ισορροπήσω και να βγάλω γλυκύτητα – Ήμουν πάρα πολύ αγριωπή, σκληρή και αυστηρή»

Αλέξανδρος Αντωνόπουλος: «Με τον Μινωτή τα χαλάσαμε πρώτα για τα κληρονομικά και μετά για τα συνδικαλιστικά»

Νεκταρία Γιαννουδάκη: «Είμαστε πολύ προβληματισμένοι απέναντι σε όλα, ζούμε έναν ύπουλο μεσαίωνα»

Survivor – Τζέιμς Καφετζής: «Δεν έχω αποφασίσει αν θέλω να παραμείνω ή να αποχωρήσω»