Χριστίνα Κολέτσα: «Με είχε πάρει από πίσω μέχρι το κατώφλι της πόρτας μου»

16:20 - 22/03/2023

Μια εφ’ όλης της ύλης συνέντευξη παραχώρησε η Χριστίνα Κολέτσα στο περιοδικό ΕΓΩ και τον δημοσιογράφο Ανδρέα Θεοδώρου με αφορμή τις […] The post Χριστίνα Κολέτσα: «Με είχε πάρει από πίσω μέχρι το κατώφλι της πόρτας μου» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Χριστίνα Κολέτσα: Με παρακολουθούσε ένας άντρας μέχρι που φτάσαμε στην πόρτα του σπιτιού μου

“Του είπα με έντονο ύφος ότι θα καλέσω την αστυνομία. Ευτυχώς φοβήθηκε και εξαφανίστηκε” ανέφερε η Χριστίνα Κολέτσα. Η Χριστίνα Κολέτσα έδωσε συνέντευξη στο περιοδικό ΕΓΩ και στον δημοσιογράφο Παναγιώτη Βαζαίο. Η γοητευτική τραγουδίστρια μίλησε για το φλερτ στις μέρες μας και τον άνδρα που την παρακολούθησε μέχρι να φτάσει στο σπίτι της. Σε φλερτάρουν ... Περισσότερα To άρθρο Χριστίνα Κολέτσα: Με παρακολουθούσε ένας άντρας μέχρι που φτάσαμε στην πόρτα του σπιτιού μου δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Χριστίνα Κολέτσα: Αντρας με ακολούθησε μέχρι το κατώφλι του σπιτιού μου

Η Χριστίνα Κολέτσα έδωσε συνέντευξη στο περιοδικό ΕΓΩ και τον δημοσιογράφο Παναγιώτη Βαζαίο.Η Χριστίνα Κολέτσα έδωσε συνέντευξη στο περιοδικό ΕΓΩ και τον δημοσιογράφο Παναγιώτη Βαζαίο.Η τραγουδίστρια μίλησε για το φλερτ αλλά και για ένα περιστατικό που την τρομοκράτησε. Σε φλερτάρουν μέσα από τα social media; Στα social media με φλερτάρουν, πολλές φορές και απροκάλυπτα και μερικές φορές και χυδαία! Μερικές φορές και γλυκά, αλλά συνήθως δεν απαντώ. […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Βίκυ Χατζηβασιλείου: «Αυτός είναι ο λόγος που βρίσκομαι εκτός τηλεόρασης»

Βρισηίδα Ανδριώτου για Ιωάννα Τούνη: «Εύχομαι καμία γυναίκα να μη το ζήσει αυτό»

Κωνσταντίνος Ασπιώτης: «Ήταν μια διαφημιστική κομπίνα όλο αυτό»

Βρισηίδα Ανδριώτου: «Κορίτσια, να βρείτε έναν άντρα σαν τον Σπύρο»

Survivor: Έσβησε για πάντα την φλογίτσα της και αποχώρησε στην τρίτη και φαρμακερή

Ανθή Σαλαγκούδη: «Στο δελτίο ειδήσεων νιώθω πολύ περισσότερο ο εαυτός μου»