Θλίψη στην Εύβοια: Ηλικιωμένος κρεμάστηκε μέσα στο σπίτι

21:06 - 22/03/2023

Θλίψη προκάλεσε στην Κάρυστο Ευβοίας η είδηση για ηλικιωμένο άνδρα που έβαλε «τέλος» στη ζωή του, καθώς κρεμάστηκε σήμερα μέσα στο σπίτι του (22/03).Θλίψη προκάλεσε στην Κάρυστο Ευβοίας η είδηση για ηλικιωμένο άνδρα που έβαλε «τέλος» στη ζωή του, καθώς κρεμάστηκε σήμερα μέσα στο σπίτι του (22/03).Σύμφωνα με πληροφορίες του evima.gr, ο άτυχος άνδρας βρέθηκε κερασμένος στο δοκάρι της κεντρικής πόρτας και τον οποίο εντόπισε σε αυτή την τραγική κατάσταση σήμερα το πρωί η γυναίκα που τον φρόντιζε. […]

Διαβάστε Περισσότερα στο thecaller.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Τραγωδία στην Εύβοια: Ηλικιωμένος άνδρας βρέθηκε κρεμασμένος στο δοκάρι της πόρτας

Η αστυνομία διερευνά την υπόθεση.

Διαβάστε το στο Gazzetta

Τραγωδία στην Εύβοια: Βρέθηκε κρεμασμένος στο σπίτι του

Σοκ προκάλεσε η είδηση στην τοπική κοινωνία της Καρύστου η είδηση ότι άνδρας βρέθηκε απαγχονισμένος μέσα στο σπίτι του το πρωί της Τετάρτης. Σύμφωνα με πληροφορίες του eviathema.gr, ο άτυχος άνδρας εντοπίστηκε από την οικιακή του βοηθό κερασμένο σε δοκάρι στην είσοδο της οικίας. Τίποτε δεν υποψίασε την γυναίκα το προηγούμενο βράδυ η οποία το […] Το άρθρο Τραγωδία στην Εύβοια: Βρέθηκε κρεμασμένος στο σπίτι του εμφανίστηκε πρώτα στο newsique.gr.

Διαβάστε το στο Newsique.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ thecaller.gr

Κολωνός: Ένταση έξω από τα δικαστήρια εν αναμονή της απόφασης για την υπόθεση της 12χρονης – Πέταξαν πέτρες στους κατηγορούμενους

Δημήτρης Κόκοτας: Πολύ κρίσιμα τα επόμενα 24ωρα – Υπέστη έμφραγμα, ανακοπή και ανατάχθηκε

Θοδωρής Αθερίδης: Μου αρέσει πάρα πολύ το Ζάρι της Μαρίνας Σάττι, σίγουρα θα είναι μέσα στην τριάδα

Χαρίτσης: Να παραιτηθεί ο Φλωρίδης – Ανεπίτρεπτη και αντιθεσμική η συμπεριφορά του

Ελένη Μενεγάκη: «Είμαι το καλύτερο αφεντικό, αλλά είμαι και το δυσκολότερο»

Πρώτη παρουσία του Ντάνι Αλβες στα δικαστήρια για να τηρήσει τους όρους αποφυλάκισης