Στέφανος Τσιτσιπάς: Στην αρχή της καριέρας μου έμενα κλειδωμένος για δύο εβδομάδες στο δωμάτιο μου

23:24 - 22/03/2023

Ο Στέφανος Τσιτσιπάς έλειψε από το Ακαπούλκο στα τέλη του περασμένου μήνα λόγω τραυματισμού στον ώμο, ενώ συνέχισε να αισθάνεται πόνο που τον οδήγησε σε πρόωρο αποκλεισμό από το Indian Wells. Τώρα ο Έλληνας πρωταθλητής του τένις προετοιμάζεται για το Miami Open, ελπίζοντας ότι θα μπορέσει να παίξει χωρίς ενοχλήσεις στο δεύτερο ATP Masters 1000 της χρονιάς. «Όλα βελτιώνονται και οδεύω προς τη σωστή κατεύθυνση», είπε μιλώντας στους δημοσιογράφους. «Ελπίζω να παίξω χωρίς πόνο και απλώς να μπορέσω να βγω έξω και να δείξω κάτι διαφορετικό από το Indian Wells. Ελπίζω να παίζω και μην σκέφτομαι πολύ το χέρι μου», συνέχισε. Ο Τσιτσιπάς, Νο2 στο ταμπλό στο Μαϊάμι, έχει φτάσει τουλάχιστον στον τέτα

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsbeast.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Στέφανος Τσιτσιπάς: «Έμενα κλειδωμένος δύο εβδομάδες στο δωμάτιο μου» - Η εξομολόγηση του (vids)

Στέφανος Τσιτσιπάς: Ο Έλληνας πρωταθλητής προετοιμάζεται για το Miami Open και προχώρησε σε ορισμένες αποκαλύψεις για τα πρώτα χρόνια της…Περισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb

Η εξομολόγηση του Τσιτσιπά: «Έμενα κλειδωμένος δύο εβδομάδες στο δωμάτιο μου» (vid)

Ο Στέφανος Τσιτσιπάς προετοιμάζεται για το Miami Open και προχώρησε…

Διαβάστε το στο onsports.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsbeast.gr

Ραΐσι σε Πούτιν: Το Ιράν δεν θέλει περαιτέρω κλιμάκωση με το Ισραήλ

Ο συγκλονιστικός επικήδειος του Σπύρου Μπιμπίλα στην κηδεία του Γιάννη Φέρτη

Συντετριμμένη η Μιμή Ντενίση στην κηδεία του Γιάννη Φέρτη

Η Ολυμπιακή Φλόγα ξεκίνησε το ταξίδι της από την Αρχαία Ολυμπία – Πρώτος λαμπαδηδρόμος ο Στέφανος Ντούσκος

Θλίψη στην κηδεία του Γιάννη Φέρτη – Συγγενείς, φίλοι και καλλιτέχνες «αποχαιρετούν» τον σπουδαίο ηθοποιό

Έχετε λεπτά μαλλιά και ψάχνετε το κατάλληλο κούρεμα; Slob είναι για εσάς!