Survivor All Star: Δημοπρασία φαγητού έκανε ο Ατζούν – «Χρυσάφι» για μια τυρόπιτα και κέικ σοκολάτας

04:20 - 23/03/2023

Ανάμεσα στους τσακωμούς τους, οι παίκτες του Survivor All Star έζησαν και μια αλλιώτικη διαδικασία καθώς ο παραγωγός του ριάλιτι επιβίωσης του ΣΚΑΪ, Ατζούν Ιλιτζαλί, επανεμφανίστηκε δύο μήνες μετά τους φονικούς σεισμούς στην Τουρκία και παρουσίασε ένα παιχνίδι που στην πραγματικότητα ήταν δημοπρασία φαγητού. «Είμαι εδώ για να σας παρουσιάσω ένα παιχνίδι έκπληξη. Το παίζουμε στο τουρκικό Suvivor και έπρεπε να το φέρω και στα αδέρφια μου τους Έλληνες», είπε αρχικά ο Ατζούν Ιλιτζαλί και συνέχισε εξηγώντας τους κανονισμούς, δηλαδή πως οι παίκτες θα έχουν ορισμένα χρήματα στη διάθεσή τους αν και τα ποσά δεν ήταν τα ίδια για όλους. Τρεις άνδρες και τρεις γυναίκες είχαν από 1.500 πέσος και οι υπ

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsbeast.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsbeast.gr

Dj Valentino για Ελένη Μενεγάκη: «Όταν βάζεις νερό στο κρασί σου, γίνεται νερόκρασο και δεν πετυχαίνει»

Ο Γιώργος Λιάγκας διέψευσε το ρεπορτάζ της Κατερίνας Καινούργιου – «Έπρεπε να κάνει ghosting» λέει ο Ετεοκλής Παύλου

Νέα ανάρτηση Καλλιάνου: Άδωνι, δεν τα βάζω μαζί σου – Όσο ο πατέρας μου έσβηνε, έψαχναν να βρουν αν πληροί τα κριτήρια για ΜΕΘ

Αυτό το βίντεο «έκαψε» τους «εγκεφάλους» στη δολοφονία Λυγγερίδη – Ντυμένοι Άγιοι Βασίληδες έδωσαν το πρόσταγμα για επίθεση

Η Ματίνα Παγώνη απαντά στον Γιάννη Καλλιάνο: «Υπάρχουν κριτήρια, για να μπει στη ΜΕΘ και να διασωληνωθεί ένας ασθενής»

Stoiximan Super League: Φαβορί για το πρωτάθλημα η ΑΕΚ – Βαθμολογία και πρόγραμμα