Χρήστος Πολίτης: Απαντά πρώτη φορά στην Κάτια Δανδουλάκη μετά τη δήλωση ότι τη μισεί

12:06 - 23/03/2023

Απάντηση στη δήλωση της Κάτιας Δανδουλάκη στην εκπομπή «Έλεος!» έδωσε ο Χρήστος Πολίτης στο Πρωινό και To άρθρο Χρήστος Πολίτης: Απαντά πρώτη φορά στην Κάτια Δανδουλάκη μετά τη δήλωση ότι τη μισεί δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Χρήστος Πολίτης: Η απάντησή του στην Κάτια Δανδουλάκη - «Ποτέ στη ζωή μου δεν έχω μισήσει άνθρωπο»

«Ο καθένας είναι ελεύθερος να λέει ό,τι θέλει, απλά εγώ δεν μισώ κανέναν» συμπλήρωσε

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Ο Χρήστος Πολίτης «απαντά» στην Κάτια Δανδουλάκη: Δεν έχω μισήσει κανέναν στη ζωή μου

Το… πινγκ πονγκ δηλώσεων ανάμεσα στον Χρήστο Πολίτη και την Κάτια Δανδουλάκη, καλά κρατεί. Μετά τη δήλωση της Κάτια Δανδουλάκη στην εκπομπή «Έλεος» στο MEGA πως ο Χρήστος Πολίτης τη μισεί και δεν θέλει να μιλάει για εκείνον, ο συμπρωταγωνιστής της στη Λάμψη, «απάντησε». «Εγώ δεν βρίζω κανένα. Ο καθένας είναι ελεύθερος να λέει ό,τι ... Περισσότερα To άρθρο Ο Χρήστος Πολίτης «απαντά» στην Κάτια Δανδουλάκη: Δεν έχω μισήσει κανέναν στη ζωή μου δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Ο Χρήστος Πολίτης απαντά στην Κάτια Δανδουλάκη μετά τη δήλωσή της ότι τη μισεί

H Κάτια Δανδουλάκη σε πρόσφατη συνέντευξή της στην εκπομπή «Έλεος!» αναφέρθηκε στον συμπρωταγωνιστή της στη σειρά «Λάμψη»...

Διαβάστε το στο Zougla

Ο Χρήστος Πολίτης απαντά πρώτη φορά στην Κάτια Δανδουλάκη: «Δεν έχω μισήσει ποτέ άνθρωπο»

Ο Χρήστος Πολίτης δίνει μια ξεκάθαρη απάντηση στην Κάτια Δανδουλάκη μετά τις δηλώσεις της πως τη μισεί.

Διαβάστε το στο in.gr

Ο Χρήστος Πολίτης απαντά στην Κάτια Δανδουλάκη μετά τη δήλωσή της ότι τη μισεί

H Κάτια Δανδουλάκη σε πρόσφατη συνέντευξή της στην εκπομπή «Έλεος!» αναφέρθηκε στον συμπρωταγωνιστή της στη σειρά «Λάμψη», Χρήστο Πολίτη, λέγοντας πώς τη μισεί. Ο Χρήστος Πολίτης μιλώντας στο Πρωινό θέλησε να απαντήσει στην Κάτια Ανδρουλάκη. «Δεν έχω μισήσει ποτέ κανέναν άνθρωπο στη ζωή μου. Το μίσος είναι λίγο κακόγουστο πράγμα αλλά δεν έχω μισήσει ποτέ […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Χρήστος Πολίτης: Tι απαντά στην Κάτια Δανδουλάκη μετά τη δήλωση της ότι τη μισεί

Απάντηση στη δήλωση της Κάτιας Δανδουλάκη στην εκπομπή «Έλεος!» έδωσε ο Χρήστος Πολίτης στο Πρωινό και στη Μαίρη Αρώνη. Απάντηση στη δήλωση της Κάτιας Δανδουλάκη στην εκπομπή «Έλεος!» έδωσε ο Χρήστος Πολίτης στο Πρωινό και στη Μαίρη Αρώνη. Όπως είπε ο γνωστός ηθοποιός, ο οποίος απέχει αρκετά χρόνια από τον καλλιτεχνικό κόσμο, δεν έχει μισήσει ποτέ άνθρωπο. «Δεν έχω μισήσει ποτέ κανέναν άνθρωπο στη ζωή μου. Το μίσος είναι λίγο κακόγουστο πράγμα αλλά δεν […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Τι απαντά ο Χρήστος Πολίτης στην Κάτια Δανδουλάκη μετά τη δήλωση ότι τη μισεί (βίντεο)

Απάντηση στη δήλωση της Κάτιας Δανδουλάκη στην εκπομπή «Έλεος!» έδωσε ο Χρήστος Πολίτης στο Πρωινό και στη Μαίρη Αρώνη. Όπως είπε ο γνωστός ηθοποιός, ο οποίος απέχει αρκετά χρόνια από τον καλλιτεχνικό κόσμο, δεν έχει μισήσει ποτέ άνθρωπο. «Δεν έχω μισήσει ποτέ κανέναν άνθρωπο στη ζωή μου. Το μίσος είναι λίγο κακόγουστο πράγμα αλλά δεν […]

Διαβάστε το στο irafina.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»