Χρήστος Πολίτης για Κάτια Δανδουλάκη: «Δεν έχω μισήσει ποτέ κανέναν άνθρωπο στη ζωή μου»

12:38 - 23/03/2023

Ο Χρήστος Πολίτης απαντά στην Κάτια Δανδουλάκη και τη δήλωσή της στην εκπομπή «Έλεος!», ότι την μισεί. Συγκεκριμένα, ο Χρήστος Πολίτης […] The post Χρήστος Πολίτης για Κάτια Δανδουλάκη: «Δεν έχω μισήσει ποτέ κανέναν άνθρωπο στη ζωή μου» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Χρήστος Πολίτης σε Κάτια Δανδουλάκη: Δεν έχω μισήσει ποτέ κανέναν άνθρωπο στη ζωή μου – Είναι λίγο κακόγουστο πράγμα

Η κόντρα των δύο ηθοποιών, του Χρήστου Πολίτη και της Κάτιας Δανδουλάκη συνεχίζεται μέχρι και σήμερα, καθώς ο κ. Πολίτης θέλησε να απαντήσει στα σχόλια της Κάτιας Δανδουλάκης πως ο ίδιος τη «μισεί». Ο κ. Πολίτης ανέφερε πως ο ίδιος δε μισεί κανέναν και πως δεν έχει νιώσει ποτέ αυτό το συναίσθημα για κανέναν στη ζωή του. Σύμφωνα με τον Χρήστο Πολίτη, προτιμά να ξεκόψει από κάποιους, παρά να τους μισήσει. Όπως δήλωσε στην τηλεφωνική του συνέντευξη στην εκπομπή «Το Πρωινό» με τον Γιώργο Λιάγκα, ο κ. Πολίτης ανέφερε χαρακτηριστικά πως «δεν έχω μισήσει ποτέ κανέναν άνθρωπο στη ζωή μου. Το μίσος είναι και λίγο κακόγουστο πράγμα, αλλά δεν έχω μισήσει ποτέ κανέναν άνθρωπο, είπα, απλώς, ότι δε θέλ

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Πολίτης για Δανδουλάκη: "Δεν έχω μισήσει ποτέ κανέναν άνθρωπο στη ζωή μου"

"Εγώ δεν βρίζω κανένα. Ο καθένας είναι ελεύθερος να λέει ό,τι θέλει"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»