Βρισηίδα Ανδριώτου: «Ο Σπύρος Μαρτίκας μπορεί να με κάνει να ντυθώ νυφούλα»

13:40 - 24/03/2023

Δηλώσεις στις τηλεοπτικές κάμερες των ψυχαγωγικών εκπομπών έκανε το βράδυ της Πέμπτης 23/3 η Βρισηίδα Ανδριώτου, To άρθρο Βρισηίδα Ανδριώτου: «Ο Σπύρος Μαρτίκας μπορεί να με κάνει να ντυθώ νυφούλα» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Βρισηίδα Ανδριώτου: «Ο Σπύρος Μαρτίκας έχει όλα αυτά που θέλω, θα ήθελα να φορέσω νυφικό»

Η Βρισηίδα Ανδριώτου δήλωσε έτοιμη για το επόμενο βήμα με τον Σπύρο Μαρτίκα.Περισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb

Βρισηίδα Ανδριώτου: «Είμαι έτοιμη να βάλω νυφικό»

Η Βρισηίδα Ανδριώτου έχει βάλει ένα οριστικό τέλος στη φιλία της με την Ευρυδίκη Παπαδοπούλου έπειτα από την στάση της απέναντι στον Σπύρο Μαρτίκα. Η ίδια μιλώντας στις κάμερες ρωτήθηκε σχετικά ξεκαθαρίζοντας: ««Προφανώς και στεναχωρήθηκα. Δεν φέρεσαι έτσι σε μια φίλη σου. Είναι πολλά πράγματα που έχουν συμβεί, αλλά δεν θέλω να αναφερθώ στις κάμερες […] The post Βρισηίδα Ανδριώτου: «Είμαι έτοιμη να βάλω νυφικό» appeared first on OK! Magazine.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Πάνος Μουζουράκης: Αγκαλιά με τη σύζυγό του, Μαριλού Κόζαρη στην παρουσίαση του νέου άλμπουμ του – Φωτογραφίες TLIFE

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Ζώδια: Προβλέψεις για σήμερα, Τετάρτη 24 Απριλίου 2024

Γρηγόρης Αρναούτογλου σε Ευρυδίκη Βαλαβάνη: «Έχεις πληγωθεί πάρα πολύ»