Γωγώ Τσαμπά: «Καθένας κάνει ότι θέλει, να το πω ωμά, στο κρεβάτι του και είμαστε όλοι το ίδιο»

14:44 - 24/03/2023

H Γωγώ Τσαμπά βρέθηκε καλεσμένη του Φώτη Σεργουλόπουλου και της Τζένης Μελιτά, το μεσημέρι της Παρασκευής, στο πλατό της εκπομπής «Πρωίαν […] The post Γωγώ Τσαμπά: «Καθένας κάνει ότι θέλει, να το πω ωμά, στο κρεβάτι του και είμαστε όλοι το ίδιο» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Γωγώ Τσαμπά: «Καθένας κάνει ότι θέλει, να το πω ωμά, στο κρεβάτι του και είμαστε όλοι το ίδιο»

Έχω φύγει από πανηγύρι 12 το μεσημέρι και από γάμο στις 2 το μεσημέρι.

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Γωγώ Τσαμπά: «Μου λένε “πώς το τόλμησες”. Στο κρεβάτι του ο καθένας κάνει ό,τι θέλει»

Τις πρόσφατες δηλώσεις της για την αποδοχή της διαφορετικότητας σχολίασε, μεταξύ άλλων, η Γωγώ Τσαμπά στην εκπομπή «Πρωίαν σε είδον τη μεσημβρίαν». Η ίδια μιλώντας στον Φώτη Σεργουλόπουλο και την Τζένη Μελιτά τόνισε: «Βλέπω πράγματα, βλέπω καταστάσεις, βλέπω παιδιά τα οποία έφυγαν από τον τόπο τους γιατί ήθελαν το κάτι άλλο και δεν το δέχθηκαν […] The post Γωγώ Τσαμπά: «Μου λένε “πώς το τόλμησες”. Στο κρεβάτι του ο καθένας κάνει ό,τι θέλει» appeared first on OK! Magazine.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»