Μελόνι: Είμαι ικανοποιημένη από τις διμερείς επαφές μου με Μητσοτάκη και Κόστα

17:14 - 24/03/2023

«Η διμερής συνάντηση με τον Γάλλο πρόεδρο Εμανουέλ Μακρόν ήταν μακρά και άγγιξε πολλά θέματα, με ειλικρινή θέληση συνεργασίας σε στρατηγικής σημασίας θέματα για την Ιταλία και τη Γαλλία, όπως το μεταναστευτικό» δήλωσε η Ιταλίδα πρωθυπουργός

Διαβάστε Περισσότερα στο ProtoThema.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Μελόνι: Ικανοποιημένη από τις συναντήσεις της με Μητσοτάκη,Μακρόν,Κόστα

Το μεταναστευτικό παραμένει μια μεγάλη προτεραιότητα για την ΕΕ πρόσθεσε.

Διαβάστε το στο tovima

Μελόνι: Είμαι ικανοποιημένη από τις διμερείς επαφές μου με Μητσοτάκη και Κόστα

«Η Ιταλία είναι ιδιαίτερα ικανοποιημένη από τα αποτελέσματα της συνόδου κορυφής», δήλωσε σήμερα η Ιταλίδα πρωθυπουργός Τζόρτζια Μελόνι.«Η Ιταλία είναι ιδιαίτερα ικανοποιημένη από τα αποτελέσματα της συνόδου κορυφής», δήλωσε σήμερα η Ιταλίδα πρωθυπουργός Τζόρτζια Μελόνι.«Η αναφορά μας, πρώτα απ΄όλα, είναι στα οικονομικά θέματα, στην ευελιξία του Σχεδίου Ανάκαμψης και Ανθεκτικότητας. Όταν η ΕΕ εργάζεται για την οικολογική και την ψηφιακή μετάβαση, για την στήριξη της Ουκρανίας, όλα αυτά πρέπει να λαμβάνονται υπόψη […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Μελόνι: Ικανοποίηση για τις συναντήσεις με Μητσοτάκη, Μακρόν και Κόστα

«Η Ιταλία είναι ιδιαίτερα ικανοποιημένη από τα αποτελέσματα της συνόδου κορυφής», τόνισε η Πρωθυπουργός της Ιταλίας, Τζόρτζια Μελόνι.

Διαβάστε το στο lykavitos.gr

Μελόνι για Σύνοδο Κορυφής: Είμαι ικανοποιημένη από τις συναντήσεις με Μακρόν, Μητσοτάκη και Κόστα

Μελόνι για Σύνοδο Κορυφής: Είμαι ικανοποιημένη από τις συναντήσεις με Μακρόν, Μητσοτάκη και Κόσταekomninou Παρ., 24/03/2023 - 18:00

Διαβάστε το στο sofokleousin.gr

Τζόρτζια Μελόνι: «Είμαι ικανοποιημένη από τις συναντήσεις μου με Μακρόν, Μητσοτάκη και Κόστα»

Η πρωθυπουργός της Ιταλίας θεωρεί ότι τα βρίσκουν μεταξύ τους στο μεταναστευτικό ζήτημα

Διαβάστε το στο news.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ProtoThema.gr

Περίπατος Βιβλίου: Εκδηλώσεις σε όλη την Ελλάδα για τον εορτασμό της Ημέρας Βιβλίου

Ο μεγάλος ύπνος

Αφελείς, ηλίθιοι ή απλώς αδίστακτοι;

Λόρδος Βύρωνας: Έκθεση - αφιέρωμα στον σπουδαίο φιλέλληνα ποιητή από το Μουσείο της Ακρόπολης

ΗΠΑ: Συγκρούσεις αστυνομικών με φοιτητές σε πανεπιστήμια στο Τέξας και τη Νότια Καλιφόρνια με δεκάδες συλλήψεις

Ταμείο Ανάκαμψης: ευκαιρία και πρόκληση για την Ελλάδα