Στα δικαστήρια πάει τη Λατινοπούλου «υποψήφιος» βουλευτής της – «Δεν είχες ποτέ τη συγκατάθεση μου»

18:56 - 24/03/2023

Στα δικαστήρια πηγαίνει η Αφροδίτη Λατινοπούλου, λίγο μετά την ανακοίνωση του κόμματος της, καθώς πολιτευόμενος που ανακοίνωσε η ίδια πως θα είναι υποψήφιος μαζί της, της έκανε μήνυση. Συγκεκριμένα, ο Κωνσταντίνος Κριμιτζάς έκανε ανάρτηση στο Facebook και ανέφερε πως δεν συμφώνησε να είναι υποψήφιος με την παράταξη της. Οπότε το όνομα του, βρέθηκε στους υποψήφιος με απόφαση της Λατινοπούλου, «εν αγνοία του». «Αφροδίτη, δεν είμαι η Δανάη, δεν είμαι η Παπαρίζου κι ούτε οποιοδήποτε άλλο πρόσωπο πάτησες πάνω του ή σε κάποια ανθρώπινη αδυναμία του για να σε μάθει ο κόσμος, είμαι ο Κωνσταντίνος Κριμιτζάς και θα με βρεις μπροστά σου, κάνοντας χρήση κάθε νόμιμου δικαιώματος μου», έγραψε χαρακτηρι

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsbeast.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsbeast.gr

Dj Valentino για Ελένη Μενεγάκη: «Όταν βάζεις νερό στο κρασί σου, γίνεται νερόκρασο και δεν πετυχαίνει»

Ο Γιώργος Λιάγκας διέψευσε το ρεπορτάζ της Κατερίνας Καινούργιου – «Έπρεπε να κάνει ghosting» λέει ο Ετεοκλής Παύλου

Νέα ανάρτηση Καλλιάνου: Άδωνι, δεν τα βάζω μαζί σου – Όσο ο πατέρας μου έσβηνε, έψαχναν να βρουν αν πληροί τα κριτήρια για ΜΕΘ

Αυτό το βίντεο «έκαψε» τους «εγκεφάλους» στη δολοφονία Λυγγερίδη – Ντυμένοι Άγιοι Βασίληδες έδωσαν το πρόσταγμα για επίθεση

Η Ματίνα Παγώνη απαντά στον Γιάννη Καλλιάνο: «Υπάρχουν κριτήρια, για να μπει στη ΜΕΘ και να διασωληνωθεί ένας ασθενής»

Stoiximan Super League: Φαβορί για το πρωτάθλημα η ΑΕΚ – Βαθμολογία και πρόγραμμα