Ευρυδίκη Βαλαβάνη: «Είμαι 36 χρονών, κάνω κάθε βδομάδα ψυχοθεραπεία και έμαθα να με αγαπώ τον τελευταίο χρόνο»

22:20 - 24/03/2023

Η Ευρυδίκη Βαλαβάνη είναι ένα από τα πρόσωπα που μας έχει απασχολήσει αρκετά το τελευταίο διάστημα, To άρθρο Ευρυδίκη Βαλαβάνη: «Είμαι 36 χρονών, κάνω κάθε βδομάδα ψυχοθεραπεία και έμαθα να με αγαπώ τον τελευταίο χρόνο» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ευρυδίκη Βαλαβάνη: «Είμαι 36 χρονών και κάνω κάθε βδομάδα ψυχοθεραπεία»

Η Ευρυδίκη Βαλαβάνη είναι ιδιαίτερα ενεργή στα social media και κρατά συνεχώς επαφή με τους διαδικτυακούς της φίλους. Περισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb

Ευρυδίκη Βαλαβάνη: Είμαι 36 χρονών, κάνω κάθε βδομάδα ψυχοθεραπεία και έμαθα να με αγαπώ τον τελευταίο χρόνο

Η Ευρυδίκη Βαλαβάνη είναι ιδιαίτερα ενεργή στα social media και κρατά συνεχώς επαφή με τους διαδικτυακούς της φίλους. Eίναι επίσης ένα από τα πρόσωπα που μας έχει απασχολήσει αρκετά το τελευταίο διάστημα, κυρίως λόγω της προσωπικής της ζωής με την ίδια ωστόσο να επιλέγει να κρατήσει αυτό το κομμάτι της μακριά από τα φώτα της δημοσιότητας. Στις πλατφόρμες κοινωνικής δικτύωσης μοιράζεται τις στιγμές της καθημερινότητάς της που η ίδια επιθυμεί και αυτή τη φορά αποφάσισε να κάνει ένα αρκετά viral Tik Tok challenge, στο οποίο αποφάσισε να μας συστηθεί εκ νέου γνωστοποιώντας κάποιες λεπτομέρειες που ίσως δε γνωρίζαμε για εκείνη. «Είμαι 36 χρονών. Έχω δυο εταιρείες με ρούχα. Μου αρέσει το surf κ

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Ευρυδίκη Βαλαβάνη: «Είμαι 36 χρονών, κάθε εβδομάδα κάνω ψυχοθεραπεία»

Η Ευρυδίκη Βαλαβάνη είναι ένα από τα πρόσωπα που μας έχει απασχολήσει αρκετά το τελευταίο διάστημα, κυρίως λόγω της προσωπικής της ζωής με την ίδια ωστόσο να επιλέγει να κρατήσει αυτό το κομμάτι της μακριά από τα φώτα της δημοσιότητας. Η Ευρυδίκη Βαλαβάνη παραμένει ενεργή στα social media, μέσα από τα οποία μοιράζεται τις στιγμές […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Βασιλιάς Κάρολος: Τι είπε στο πρώτο διάγγελμα μετά την αποκάλυψη ότι η Κέιτ Μίντλετον έχει καρκίνο

Zendaya: Τρεις πράσινες σκιές για να αντιγράψει το απίθανο eye make up look της

Συνταγή για λουκουμάδες

Hailey Bieber: Το chrome μανικιούρ της είναι η επόμενη μεγάλη τάση

Μαριάντα Πιερίδη: Απαντά στη Φλορίντα Πετρουτσέλι – «Προφανώς για να ασχολείσαι τόσο μαζί μου, κάπου σε βοηθάει»

Βασίλης Καρράς: Τρείς μήνες από τον θάνατό του – Την Κυριακή το μνημόσυνο στη μνήμη του