Dragons’ Den: «Μην μου κουνάς εμένα την σερβιέτα πέρα δώθε» – «Τέτοιο πετσόκομμα δεν έχει ξαναγίνει»

00:28 - 25/03/2023

Η Βέρα δήλωσε συμμετοχή στο Dragons’ Den για να προχωρήσει το όραμα και τις αξίες της στο σχέδιο ρούχων. Έχει […] The post Dragons’ Den: «Μην μου κουνάς εμένα την σερβιέτα πέρα δώθε» – «Τέτοιο πετσόκομμα δεν έχει ξαναγίνει» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Dragons’ Den: «Μην μου κουνάς εμένα την σερβιέτα πέρα δώθε» – Επικό πετσόκομμα από τον Χάρη Βαφειά

Η Βέρα Μπογιάρη παρουσίασε τις υφασμάτινες επαναχρησιμοποιούμενες σερβιέτες. Δέχτηκε ή όχι το offer των Dragons;

Διαβάστε το στο in.gr

Dragons’ Den: «Μην μου κουνάς εμένα την σερβιέτα πέρα δώθε – Τέτοιο πετσόκομμα δεν έχει ξαναγίνει»

Η Βέρα Μπογιάρη δήλωσε συμμετοχή στο Dragons’ Den για να προχωρήσει το όραμα και τις αξίες της στο σχέδιο ρούχων. Η ίδια έχει σπουδάσει σχέδιο μόδας στην Αγγλία και σε συνδυασμό με την μεγάλη αγάπη που έχει για το περιβάλλον σκέφτηκε το 2018 να δημιουργήσει το brand της. Έχει ιδρύσει την εταιρία Wasteless Design, η οποία παράγει επαναχρησιμοποιούμενες υφασμάτινες σερβιέτες. Στο νέο επεισόδιο της Παρασκευής (24/3) στο σόου επενδύσεων του Ant1 με παρουσιαστή τον Σάκη Τανιμανίδη, η Βέρα παρουσίασε πολύ δομημένα την πρότασή της και εντυπωσίασε τους πέντε Dragons. Μάλιστα μοίρασε δείγματα από τα προϊόντα της στους επενδυτές και ζήτησε 70.000 ευρώ για το 15% της επιχείρησής της. Εξαιτίας ότι η

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Φωκάς Ευαγγελινός για την εμφάνιση της Μαρίνας Σάττι στην Eurovision: «Υπάρχουν τρία ευρηματικά λεπτά»

Ηλέκτρα: Η Νεφέλη στη θέα του Χάρη στη γιορτή έχει μια εντελώς απρόσμενη αντίδραση

Γιώργος Θεοφάνους: «Στενοχωρήθηκα με το δημοσίευμα για την ΕΡΤ, αφήστε την κοπέλα να τραγουδήει πρώτα»

Δημήτρης Κόκοτας: Δεν προχώρησε η διαδικασία αποσωλήνωσής του – Οι τελευταίες εξελίξεις

Ιβάν Σβιτάιλο: «Ξεκίνησα να μαθαίνω ελληνικά βλέποντας Λάμψη μαζί με τη μάνα μου»

Μαρία Αντωνά: Τράκαρε με ράπερ – Το αυτοκίνητο έπεσε επάνω σε βιτρίνα μαγαζιού