Έκπληκτη η Αγγελική Νικολούλη: «28 χρόνια στην εκπομπή, δεν το έχω ξαναδεί»

01:22 - 25/03/2023

Με τον προλογισμό των θεμάτων της εκπομπής της ξεκίνησε απόψε η Αγγελική Νικολούλη το Φως στο Τούνελ και για μια […] The post Έκπληκτη η Αγγελική Νικολούλη: «28 χρόνια στην εκπομπή, δεν το έχω ξαναδεί» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Αγγελική Νικολούλη: Σοκαρισμένη στην εκπομπή της - «28 χρόνια δεν το έχω ξαναδεί»

«Πάει αλλού η υπόθεση δεν μιλάμε πλέον για εξαφάνιση...», είπε η παρουσιάστρια που παρότρυνε την ομάδα της να ενημερώσει κατευθείαν την αστυνομία, για τις πληροφορίες που έλαβαν

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Σοκαρισμένη η Αγγελική Νικολούλη: «28 χρόνια δεν το έχω ξαναδεί»

«Τι σου έχει στείλει; Το σημείο; Το σημείο που έγινε ότι έγινε, τη νύχτα που χάθηκε;», ρώτησε φανερά σοκαρισμένη η Αγγελική Νικολούλη στον αέρα της εκπομπής

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

«Πάγωσε» η Νικολούλη στον «αέρα»: «28 χρόνια στην εκπομπή, δεν το έχω ξαναδεί» (vid)

«Πάγωσε» η παρουσιάστρια με πληροφορία για αγνοούμενο στη Θεσσαλονίκη.

Διαβάστε το στο Gazzetta

Νικολούλη - Απίστευτο θρίλερ: «28 χρόνια στην εκπομπή δεν το έχω ξαναδεί»

Νικολούλη: Ενώ η εκπομπή βρισκόταν σε εξέλιξη, μία πληροφορία-σοκ για τον αγνοούμενο πατέρα προκάλεσε αναστάτωση στη δημοσιογράφο και τους συνεργάτες…Περισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb

Αγγελική Νικολούλη: Έκπληκτη στον αέρα του «Τούνελ» – «28 χρόνια στην εκπομπή, δεν το έχω ξαναδεί»

Με τον προλογισμό των θεμάτων της εκπομπής ξεκίνησε το βράδυ της Παρασκευής, η Αγγελική Νικολούλη το To άρθρο Αγγελική Νικολούλη: Έκπληκτη στον αέρα του «Τούνελ» – «28 χρόνια στην εκπομπή, δεν το έχω ξαναδεί» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Αγγελική Νικολούλη: «28 χρόνια δεν το έχω ξαναδεί» - Σοκαρισμένη στον αέρα της εκπομπής της

Οι πληροφορίες που έλαβε η Αγγελική Νικολούλη για μια υπόθεση και την έκαναν να παροτρύνει τους συνεργάτες της να ειδοποιήσουν την αστυνομία. Σοκαρισμένη εμφανίστηκε η Αγγελική Νικολούλη στον αέρα της εκπομπής της «Φως στο τούνελ», μετά από ορισμένες πληροφορίες που έλαβε και την έκαναν να αναφωνήσει ότι «28 χρόνια στην εκπομπή δεν έχω ξαναδεί κάτι τέτοιο». Ειδικότερα, μία πληροφορία για την εξαφανίση του Αράικ Αρουτινιάν ήταν αυτό που σόκαρε τη δημοσιογράφο και παρουσιάστρια, καθώς χθες το βράδυ ένας μάρτυρας επικοινώνησε με την εκπομπή και έδωσε πληροφορίες για το βράδυ που εξαφανίστηκε ο 33χρονος πατέρας ενός ανήλικου αγοριού που αγνοείται από τις 10 Νοεμβρίου του 2022 από τον

Διαβάστε το στο ieidiseis.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»