Άναυδος ο Μιχάλης Κεφαλογιάννης στο πλατό: «Δεν έχω μισήσει ποτέ καλεσμένο, αλλά το πας φιρί φιρί»

11:08 - 25/03/2023

Ο Μιχάλης Κεφαλογιάννης υποδέχτηκε σήμερα στο πλατό της εκπομπής «Όλα για τη ζωή μας» τον pastry chef Δημήτρη Μακρυνιώτη, με […] The post Άναυδος ο Μιχάλης Κεφαλογιάννης στο πλατό: «Δεν έχω μισήσει ποτέ καλεσμένο, αλλά το πας φιρί φιρί» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Μιχάλης Κεφαλογιάννης: Δεν έχω μισήσει καλεσμένο αλλά πας φιρί φιρί

«Έχω το γλυκό πλέον σαν ανταμοιβή στην καθημερινότητά μου», λέει ο Δημήτρης Μακρυνιώτης στον Μιχάλη Κεφαλογιάννη. Καλεσμένος του Μιχάλη Κεφαλογιάννη στην εκπομπή «Όλα για τη ζωή μας» ήταν σήμερα (25.03.2023) ο Δημήτρης Μακρυνιώτης. Ο γνωστός pastry chef μίλησε, μεταξύ άλλων, και για τη σχέση του με τη ζάχαρη και τα γλυκά, αφήνοντας άφωνο τον παρουσιαστή. «Θα ... Περισσότερα To άρθρο Μιχάλης Κεφαλογιάννης: Δεν έχω μισήσει καλεσμένο αλλά πας φιρί φιρί δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Μιχάλης Κεφαλογιάννης: «Δεν έχω μισήσει ποτέ καλεσμένο, αλλά το πας φιρί φιρί»

Γιατί ο Δημήτρης Μακρυνιώτης έβγαλε από τα ρούχα του τον παρουσιαστή.

Διαβάστε το στο in.gr

«Έμεινε κόκκαλο» ο Μιχάλης Κεφαλογιάννης στο πλατό: «Δεν έχω μισήσει ποτέ καλεσμένο, αλλά το πας φιρί φιρί»

Ο pastry chef Δημήτρης Μακρυνιώτης βρέθηκε με τον Μιχάλη Κεφαλογιάννη στο πλατό της εκπομπής «Όλα για τη ζωή μας», με τον οποίο μίλησαν για τα γλυκά και τη ζάχαρη στη διατροφή μας.Ο pastry chef Δημήτρης Μακρυνιώτης βρέθηκε με τον Μιχάλη Κεφαλογιάννη στο πλατό της εκπομπής «Όλα για τη ζωή μας», με τον οποίο μίλησαν για τα γλυκά και τη ζάχαρη στη διατροφή μας.«Θα μπορούσα να τρέφομαι μόνο με γλυκά αλλά είμαι σε μία διαρκή μάχη με αυτό που θέλω με αυτό που πρέπει. Καταλαβαίνω πως η […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Mιχάλης Κεφαλογιάννης: “Δεν έχω μισήσει ποτέ καλεσμένο, αλλά το πας φιρί φιρί”

Ο Μιχάλης Κεφαλογιάννης υποδέχτηκε σήμερα στο πλατό της εκπομπής «Όλα για τη ζωή μας» τον pastry chef Δημήτρη Μακρυνιώτη. Oι δύο άντρες συζήτησαν για τα γλυκά και τη ζάχαρη στη διατροφή μας. «Θα μπορούσα να τρέφομαι μόνο με γλυκά αλλά είμαι σε μία διαρκή μάχη με αυτό που θέλω με αυτό που πρέπει. Καταλαβαίνω πως η ανάγκη […] The post Mιχάλης Κεφαλογιάννης: “Δεν έχω μισήσει ποτέ καλεσμένο, αλλά το πας φιρί φιρί” appeared first on InStyle.

Διαβάστε το στο instyle.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»