“Δεν ήμουν σε θέση να χρησιμοποιώ κινητό”: Ανησυχία για τον Γιώργο Λιβάνη, το πρόβλημα υγείας & το δημόσιο μήνυμα

17:50 - 25/03/2023

Δύσκολες μέρες για τον Γιώργο Λιβάνη, καθώς ο τραγουδιστής, όπως αποκάλυψε, αντιμετωπίζει πρόβλημα υγείας. Ο ίδιος έκανε μια ανάρτηση το μεσημέρι της Κυριακής 19 Μαρτίου μέσα από τον προσωπικό του λογαριασμό στο Instagram. Συγκεκριμένα, ο τραγουδιστής μετά τα μηνύματα που έλαβε από τους θαυμαστές και διαδικτυακούς του φίλους, αποκάλυψε το πρόβλημα υγείας που τον ταλαιπωρεί. […] The post “Δεν ήμουν σε θέση να χρησιμοποιώ κινητό”: Ανησυχία για τον Γιώργο Λιβάνη, το πρόβλημα υγείας & το δημόσιο μήνυμα appeared first on NewSide.gr.

Διαβάστε Περισσότερα στο Newside.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newside.gr

“Γιατί άλλαξε το επίθετό της”: Έσπασε τη σιωπή του ο Πύρρος Δήμας για την κόρη του, Μαρία

Η πιο σέξi μέλλουσα μανούλα: Η Βασιλική Τρουφάκου εμφανίστηκε με το φόρεμα που δε φεύγει ποτέ από τη μόδα

Έγινε ότι περίμενε τόσα χρόνια, ποζάρει με την κόρη της: Η Τάμτα στα 43 έκανε το όνειρό της πραγματικότητα

Φροντίδα ποδιών πριν το καλοκαίρι:Πως θα τα περιποιηθείς σωστά για να φορέσεις τα αγαπημένα σου σανδάλια!

Τον ξεμπρόστιασε η Κατερίνα Καινούργιου: “Για ποιο λόγο μου στέλνει μηνύματα ο Γιώργος Λιάγκας;”

“Τι ντύθηκε;” Κράξιμο στην Ελίζαμπεθ Ελέτσι,πως βγήκε στη Βουλιαγμένη με τον Νεκτάριο και έγινε θέαμα