Παντελής Καναράκης: «Δεν είχε πήξει το μυαλό, ήμουν στο τσακ να πάθω νευρική ανορεξία»

21:42 - 25/03/2023

Μια εφ’ όλης της ύλης συνέντευξη παραχώρησε ο Παντελής Καναράκης στο περιοδικό ΕΓΩ και τον δημοσιογράφο Ανδρέα Θεοδώρου με αφορμή τη […] The post Παντελής Καναράκης: «Δεν είχε πήξει το μυαλό, ήμουν στο τσακ να πάθω νευρική ανορεξία» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Παντελής Καναράκης: «Δεν είχε πήξει το μυαλό, ήμουν στο τσακ να πάθω νευρική ανορεξία»

«Κάνω συνέχεια δίαιτες γιατί μου αρέσει το σώμα μου είναι αδύνατο» δήλωσε σε συνέντευξή του 

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Παντελής Καναράκης: «Ήμουν στο τσακ να πάθω νευρική ανορεξία»

Συνέντευξη στο περιοδικό «ΕΓΩ» παραχώρησε ο Παντελής Καναράκης. Ο ταλαντούχος ηθοποιός, μεταξύ άλλων, αναφέρθηκε στην μάχη που έδωσε με τα κιλά του και το φλερτ που είχε με την ανορεξία. Στο παρελθόν φλερτάρατε με τη νευρική ανορεξία; Βέβαια και φλέρταρα. Κάνω συνέχεια δίαιτες γιατί μου αρέσει το σώμα μου είναι αδύνατο. Στα νεαρά χρόνια που […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Παντελής Καναράκης: «Δεν είχε πήξει το μυαλό, ήμουν στο τσακ να πάθω νευρική ανορεξία»

Συνέντευξη στο περιοδικό «ΕΓΩ» και στον δημοσιογράφο, Ανδρέα Θεοδώρου παραχώρησε ο Παντελής Καναράκης. Ο ταλαντούχος ηθοποιός, To άρθρο Παντελής Καναράκης: «Δεν είχε πήξει το μυαλό, ήμουν στο τσακ να πάθω νευρική ανορεξία» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»