Ασημίνα Χατζηανδρέου: Δεύτερο εξώδικο στην Acun Medya

12:42 - 26/03/2023

Η Ασημίνα Χατζηανδρέου έστειλε δεύτερο εξώδικο στην Acun Medya και σήμερα η δικηγόρος της, Βάσια Καπερνάρου, εξήγησε στην εκπομπή «Χαμογέλα […] The post Ασημίνα Χατζηανδρέου: Δεύτερο εξώδικο στην Acun Medya appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Survivor All Star: Η Ασημίνα Χατζηανδρέου έστειλε δεύτερο εξώδικο στον Acun Ilicali

Η Όλγα Πηλίδη, δικηγόρος τη Ασημίνας Χατζηανδρέου, μίλησε στην εκπομπή «Χαμογέλα και Πάλι!» για το δεύτερο εξώδικο που έχει στείλει η πελάτισσά της στην παραγωγή του Survivor All Star του Acun Ilicali. «Το δεύτερο εξώδικο επιδόθηκε από τη Παρασκευή. Η αιτία του εξωδίκου είναι πως η κ. Χατζηανδρέου δεν έχει πάρει ακόμα την αμοιβλη από ... Περισσότερα To άρθρο Survivor All Star: Η Ασημίνα Χατζηανδρέου έστειλε δεύτερο εξώδικο στον Acun Ilicali δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Survivor All Star: Η Ασημίνα Χατζηανδρέου έστειλε νέο εξώδικο στον Ατζούν

Άγρια κόντρα έχει ξεσπάσει ανάμεσα στην Ασημίνα Χατζηανδρέου και την παραγωγή του Survivor All Star.Περισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb

Τα χρωστούμενα της Acun Medya στην Ασημίνα Χατζηανδρέου και το δεύτερο εξώδικο

Η διαμάχη ανάμεσα στην Ασημίνα Χατζηανδρέου και την Acun Medya δεν έχει τέλος. Σύμφωνα με το ρεπορτάζ της εκπομπής «Χαμογέλα και πάλι» η πρώην παίκτρια του Survivor All Star προχώρησε σε δεύτερο εξώδικο στη γνωστή εταιρεία παραγωγής. Η δικηγόρος της Ασημίνας Χατζηανδρέου, Βάσια Καπερνάρου, μιλώντας στην εκπομπή αποκάλυψε πως δεν έχει πληρωθεί από την παραγωγή […] The post Τα χρωστούμενα της Acun Medya στην Ασημίνα Χατζηανδρέου και το δεύτερο εξώδικο appeared first on OK! Magazine.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Συγκλονίζει η Μαριαγάπη Ξυπόλια: «Αφαίρεσα ένα ολόκληρο κομμάτι από την πλάτη μου»

Δημήτρης Λάλος – Μαριλίτα Λαμπροπούλου: Είναι ζευγάρι και στη ζωή;

Μαριάνθη Κάσδαγλη: «Μετά το Survivor έπεσα θύμα χάκερ και έχασα όλα μου τα χρήματα»

Σαν ψέμα: Πόσα ψέματα μπορεί να πει ένας πατέρας για να διαφυλάξει την ευτυχία του παιδιού του;

Διονύσης Ατζαράκης για Χάρις Αλεξίου: «Η χιουμοριστική μας συνεργασία ήταν ιδέα του γιου της»

Αντώνης Αντωνίου: «Δεν νιώθω χορτασμένος από την καριέρα μου»