Κρήτη: Αυτή είναι η πανέμορφη 22χρονη που σκοτώθηκε στο τροχαίο – Αθλήτρια της συγχρονισμένης κολύμβησης

14:12 - 26/03/2023

Τραγωδία τα μεσάνυχτα του Σαββάτου 25ης Μαρτίου στην Κρήτη όταν μία 22χρονη κοπέλα έχασε τη ζωή της στην άσφαλτο.Τραγωδία τα μεσάνυχτα του Σαββάτου 25ης Μαρτίου στην Κρήτη όταν μία 22χρονη κοπέλα έχασε τη ζωή της στην άσφαλτο.Όπως αναφέρει το creta24.gr η 22χρονη Πέννυ που έχασε τη ζωή της, ήταν η συνοδηγός του μοιραίου αυτοκινήτου, που οδηγούσε η 22χρονη φίλη της και το οποίο εξετράπη της πορείας του, ανετράπη και καρφώθηκε σε δέντρο. Η […]

Διαβάστε Περισσότερα στο thecaller.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Κρήτη: Θρήνος για την 22χρονη Πέννυ, αθλήτρια συγχρονισμένης κολύμβησης. Πώς έφυγε

Σε βαθιά θλίψη έχει βυθιστεί η κοινωνία των Αρχανών Ηρακλείου μετά το θάνατο της 22χρονης Πέννυ πρωταθλήτριας της κολύμβησης η οποία έχασε τη ζωή της χθες το βράδυ όταν το αμάξι στο οποίο επέβαινε ντεραπάρισε με αποτέλεσμα να τραυματιστεί στο κεφάλι. Η 22χρονη Πέννυ, η οποία μένει στις Άνω Αρχάνες, επέστρεφε από τiς Κάτω Αρχάνες […] Διαβάστε ολόκληρο το άρθρο Κρήτη: Θρήνος για την 22χρονη Πέννυ, αθλήτρια συγχρονισμένης κολύμβησης. Πώς έφυγε.

Διαβάστε το στο fimes.gr

Κρήτη: Απαρηγόρητος ο σύντροφος της 22χρονης που σκοτώθηκε σε τροχαίο – «Έχασα τη γυναίκα μου»

Σήμερα στις 15:00 είναι προγραμματισμένη η κηδεία της στον Ιερό Ναό Αναστάσεως του Κυρίου Συγκλονίζει ο σύντροφος της 22χρονης στην Κρήτη, ο οποίος δεν μπορεί να πιστέψει ότι μέσα σε λίγα λεπτά κόπηκε το νήμα της ζωής της αγαπημένης του. Οι δύο νέοι είχαν όνειρα για την ζωή τους και έχτιζαν την κοινή τους πορεία καθώς σε […]

Διαβάστε το στο lamianow.gr

Ραγίζει καρδιές η μητέρα της 22χρονης που σκοτώθηκε σε τροχαίο – «Θα την πάω νύφη στην εκκλησία»

Ραγίζει καρδιές, μιλώντας στο MEGA, η μητέρα της 22χρονης πρωταθλήτριας της συγχρονισμένης κολύμβησης, Πένυς Μουλιανάκη, η οποία λίγες ώρες πριν αρραβωνιαστεί τον αγαπημένο της, σκοτώθηκε σε τροχαίο στο Ηράκλειο της Κρήτης. Στο πένθος το Ηράκλειο Στο πένθος βυθίστηκε η Κρήτη μετά τον θάνατο της 22χρονης πρωταθλήτριας της συγχρονισμένης κολύμβησης η οποία έχασε τη ζωή της […]

Διαβάστε το στο irafina.gr

Θρήνος για την 22χρονη που σκοτώθηκε στην Κρήτη-Ηταν αθλήτρια της συγχρονισμένης κολύμβησης

Η Πέννυ ήταν η συνοδηγός του μοιραίου αυτοκινήτου που λίγο μετά τα μεσάνυχτα του Σαββάτου εξετράπη της πορείας του, ανετράπη και «καρφώθηκε»  δέντρο.Διαβάστε ολόκληρο το άρθρο στο Eretikos.gr

Διαβάστε το στο eretikos.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ thecaller.gr

Δημήτρης Κόκοτας: Πολύ κρίσιμα τα επόμενα 24ωρα – Υπέστη έμφραγμα, ανακοπή και ανατάχθηκε

Θοδωρής Αθερίδης: Μου αρέσει πάρα πολύ το Ζάρι της Μαρίνας Σάττι, σίγουρα θα είναι μέσα στην τριάδα

Χαρίτσης: Να παραιτηθεί ο Φλωρίδης – Ανεπίτρεπτη και αντιθεσμική η συμπεριφορά του

Ελένη Μενεγάκη: «Είμαι το καλύτερο αφεντικό, αλλά είμαι και το δυσκολότερο»

Πρώτη παρουσία του Ντάνι Αλβες στα δικαστήρια για να τηρήσει τους όρους αποφυλάκισης

Αύριο στο υπουργικό Συμβούλιο ανακοινώνεται η νέα αύξηση στον κατώτατο μισθό