Ακης Τσελέντης για Σακελλαροπούλου: Εύχομαι να μη χρειαστεί ποτέ να εμπνεύσει το φρόνημα των Ελλήνων

14:46 - 26/03/2023

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ «Ουκ εν τω πολλώ το ευ» Χθες είδα στρατηγούς, Ναυάρχους και Πτεράρχους να παρακολουθούν καμαρωτοί τα στρατεύματα να παρελαύνουν μπροστά τους, φορτωμένοι χρυσά και ασημένια μετάλλια-παράσημα και αστέρια, και αναρωτιέμαι σε ποια πεδία μαχών τα απέκτησαν. Εμένα ο παππούς μου o δοξασμένος αντιστράτηγος Κωνσταντίνος Καρούσος και ο Θείος μου Γεώργιος Καρούσος ιπτάμενος πήραν […] Ακης Τσελέντης για Σακελλαροπούλου: Εύχομαι να μη χρειαστεί ποτέ να εμπνεύσει το φρόνημα των Ελλήνων - olympia

Διαβάστε Περισσότερα στο olympia.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Τσελέντης: Εύχομαι η σεβαστή ΠτΔ να μην χρειαστεί ποτέ να εμπνεύσει το φρόνημα των Ελλήνων

Ο Άκης Τσελέντης σε μια μακροσκελή ανάρτησή του στο Facebook, ανέφερε μεταξύ άλλων πως «για την σεβαστή ΠτΔ το μόνο που θα ευχηθώ είναι να μη χρειαστεί ποτέ να εμπνεύσει το φρόνημα των Ελλήνων». Αναλυτικά ολόκληρη η ανάρτησή του: «Ουκ εν τω πολλώ το ευ» «Χθες είδα στρατηγούς, Ναυάρχους και Πτεράρχους να παρακολουθούν καμαρωτοί τα στρατεύματα να παρελαύνουν μπροστά τους, φορτωμένοι χρυσά και ασημένια μετάλλια-παράσημα και αστέρια, και αναρωτιέμαι σε ποια πεδία μαχών τα απέκτησαν. Εμένα ο παππούς μου o δοξασμένος αντιστράτηγος Κωνσταντίνος Καρούσος και ο Θείος μου Γεώργιος Καρούσος ιπτάμενος πήραν λίγα χάλκινα παράσημα συμμετέχοντας στους Βαλκανικούς πολέμους, στο Σαραντάπορο, στο Μπιζάνι,

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Τσελέντης: Εύχομαι η σεβαστή ΠτΔ να μην χρειαστεί ποτέ να εμπνεύσει το φρόνημα των Ελλήνων

Ο Άκης Τσελέντης σε μια μακροσκελή ανάρτησή του στο Facebook, ανέφερε μεταξύ άλλων πως «για την σεβαστή ΠτΔ το μόνο που θα ευχηθώ είναι να μη χρειαστεί ποτέ να εμπνεύσει το φρόνημα των Ελλήνων». Αναλυτικά ολόκληρη η ανάρτησή του: «Ουκ εν τω πολλώ το ευ» «Χθες είδα στρατηγούς, Ναυάρχους και Πτεράρχους να παρακολουθούν καμαρωτοί τα […]

Διαβάστε το στο irafina.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ olympia.gr

Δικαίωση Νικόλα Φαραντούρη! Τρόμος στο Μαξίμου! Ο Μητσοτάκης αλλάζει νόμο για να γλιτώσει από την Ευρωπαία Εισαγγελέα!

Σάλος με το «άκυρο» Μητσοτάκη στους Ράδιο Αρβύλα – Από το Netflix στα ντολμαδάκια

Σάλος με την απάντηση του Γιάννη Καλλιανου στον Αδωνι Γεωργιαδη: Δεν φταις εσύ αγαπητέ μου φίλε

Δημοσκοπηση σοκ για τους πρώτους των ευρωεκλογών σε Συριζα και ΝΔ – Σαρώνουν Αυτιάς και Μπεκατωρου με απίστευτα ποσοστά

Η διαφωνία του Κόρακα με τον Τεισία

Η Nestlé αναγκάστηκε να καταστρέψει δύο εκατομμύρια μπουκάλια Perrier μετά από βακτηριακή μόλυνση