Σαλίνα Γαβαλά: «Ήμουν ανήλικη όταν συνέβη το περιστατικό, αυτός ο άνθρωπος καταδικάστηκε για άλλες περιπτώσεις»

15:42 - 26/03/2023

Στην εκπομπή «Δύο στη 1» και τη Ζωή Κρονάκη μίλησε η Σαλίνα Γαβαλά. Η ηθοποιός και τραγουδίστρια μίλησε, μεταξύ άλλων, […] The post Σαλίνα Γαβαλά: «Ήμουν ανήλικη όταν συνέβη το περιστατικό, αυτός ο άνθρωπος καταδικάστηκε για άλλες περιπτώσεις» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Σαλίνα Γαβαλά: «Ήμουν ανήλικη όταν συνέβη το περιστατικό, αυτός ο άνθρωπος καταδικάστηκε για άλλες περιπτώσεις»

Η ηθοποιός Σαλίνα Γαβαλά μίλησε στην εκπομπή «Δύο στη 1» και τη Ζωή Κρονάκη και για το περιστατικό κακοποιητικής συμπεριφοράς που βίωσε.Η ηθοποιός Σαλίνα Γαβαλά μίλησε στην εκπομπή «Δύο στη 1» και τη Ζωή Κρονάκη και για το περιστατικό κακοποιητικής συμπεριφοράς που βίωσε.«Ξεκίνησα ως ηθοποιός, αλλά στην πορεία με κέρδισε το τραγούδι. Τα τελευταία χρόνια παντρεύω τη μουσική, το θέατρο και τη συγγραφή. Όταν χώρισαν οι γονείς μου, επέστρεψα στην Κύπρο. Υπήρχε πατρική φιγούρα στο σπίτι, […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Σαλίνα Γαβαλά: «Ήμουν ανήλικη όταν συνέβη το περιστατικό, αυτός ο άνθρωπος καταδικάστηκε για άλλες περιπτώσεις»

Καλεσμένη στην εκπομπή «Δύο στη 1» βρέθηκε καλεσμένη η Σαλίνα Γαβαλά το μεσημέρι της Κυριακής 26/3. To άρθρο Σαλίνα Γαβαλά: «Ήμουν ανήλικη όταν συνέβη το περιστατικό, αυτός ο άνθρωπος καταδικάστηκε για άλλες περιπτώσεις» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Γιάννης Καπετάνιος: «Η συνεργασία μου με τον Μάρκο Σεφερλή τελείωσε, έκλεισε ο κύκλος»

Σπίτι με το Mega με τον Αντώνη Ρέμο

Χρήστος Χατζηπαναγιώτης: «Τα γενέθλιά μου φέτος έχουν ειδικό φως… Πολλά άλλαξαν από εκείνο το βράδυ»

MasterChef – Έβγαλε την ποδιά και έφυγε σε μονομαχία θρίλερ: «Με έχει πιάσει ταχυπαλμία»

Σπαράζει η Ελένη Βιτάλη στο «αντίο» για τον αδελφό της: «Πέρναγες τα πάθη του Χριστού, ματάκια μου λατρεμένα»

Νανά Παλαιτσάκη: «Λυπάμαι πάρα πολύ για τον Δημήτρη Παπανώτα»