Λίτσα Γιαγκούση: «Με τον Χρήστο Δάντη δεν μιλούσαμε για δέκα χρόνια»

09:04 - 27/03/2023

Συνέντευξη στο περιοδικό «Λοιπόν» και τον Ανδρέα Θεοδώρου έδωσε η Λίτσα Γιαγκούση. Η τραγουδίστρια μίλησε, μεταξύ άλλων, και για τον […] The post Λίτσα Γιαγκούση: «Με τον Χρήστο Δάντη δεν μιλούσαμε για δέκα χρόνια» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Λίτσα Γιαγκούση για Χρήστο Δάντη: Δεν ήταν εύκολο το διαζύγιό μας

«Με τον Χρήστο δεν μιλούσαμε για δέκα χρόνια», λέει η Λίτσα Γιαγκούση. Η Λίτσα Γιαγκούση έδωσε συνέντευξη στο περιοδικό «Λοιπόν» και τον Ανδρέα Θεοδώρου. Η τραγουδίστρια μίλησε, μεταξύ άλλων, και για τον πρώην σύζυγό της, Χρήστο Δάντη. Με τον Χρήστο Δάντη είστε φίλοι πια έχετε γνωρίσει και τη σύντροφό του την Ασημίνα Χατζηανδρέου έτσι δεν ... Περισσότερα To άρθρο Λίτσα Γιαγκούση για Χρήστο Δάντη: Δεν ήταν εύκολο το διαζύγιό μας δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Λίτσα Γιαγκούση: «Με τον Χρήστο Δάντη δεν μιλούσαμε για δέκα χρόνια»

Η Λίτσα Γιαγκούση παραχώρησε πρόσφατα συνέντευξη στο περιοδικό «Λοιπόν» και μίλησε, μεταξύ άλλων, για τον πρώην σύζυγό της...

Διαβάστε το στο Zougla

Λίτσα Γιαγκούση: «Με τον Χρήστο Δάντη δεν μιλούσαμε για δέκα χρόνια»

Η Λίτσα Γιαγκούση παραχώρησε πρόσφατα συνέντευξη στο περιοδικό «Λοιπόν» και μίλησε, μεταξύ άλλων, για τον πρώην σύζυγό της, Χρήστο Δάντη. Με τον Χρήστο Δάντη είστε φίλοι πια έχετε γνωρίσει και τη σύντροφό του την Ασημίνα Χατζηανδρέου έτσι δεν είναι; Ναι, βέβαια. Δεν θα μου άρεσε καθόλου να μην έχω σχέση με τον Χρήστο. Έναν άνθρωπο […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Λίτσα Γιαγκούση: «Με τον Χρήστο Δάντη δεν μιλούσαμε για δέκα χρόνια»

Για τον πρώην σύζυγό της, Χρήστο Δάντη, μίλησε η Λίτσα Γιαγκούση σε συνέντευξη της στο περιοδικό «Λοιπόν» και τον Ανδρέα Θεοδώρου.Για τον πρώην σύζυγό της, Χρήστο Δάντη, μίλησε η Λίτσα Γιαγκούση σε συνέντευξη της στο περιοδικό «Λοιπόν» και τον Ανδρέα Θεοδώρου.Με τον Χρήστο Δάντη είστε φίλοι πια έχετε γνωρίσει και τη σύντροφό του την Ασημίνα Χατζηανδρέου έτσι δεν είναι; Ναι, βέβαια. Δεν θα μου άρεσε καθόλου να μην έχω σχέση με τον Χρήστο. Έναν άνθρωπο […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Λίτσα Γιαγκούση: "Με τον Χρήστο Δάντη δεν μιλούσαμε για δέκα χρόνια"

"Δεν ήταν εύκολο το διαζύγιό μας"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Κατερίνα Γερονικολού: «Το θέμα των παιδιών το έχουμε αφήσει με τον Γιάννη στην τύχη»

Παγιδευμένοι: Μία εν ψυχρώ δολοφονία δίνει άλλη τροπή στα γεγονότα

The 2Night Show: Νόνη Δούνια και Σάκης Καρπάς μιλούν στον Γρηγόρη Αρναούτογλου

Φωκάς Ευαγγελινός για την εμφάνιση της Μαρίνας Σάττι στην Eurovision: «Υπάρχουν τρία ευρηματικά λεπτά»

Ηλέκτρα: Η Νεφέλη στη θέα του Χάρη στη γιορτή έχει μια εντελώς απρόσμενη αντίδραση

Γιώργος Θεοφάνους: «Στενοχωρήθηκα με το δημοσίευμα για την ΕΡΤ, αφήστε την κοπέλα να τραγουδήει πρώτα»