Γιώργος Λιάγκας: Σε εκρηκτικό διάλογο με την Άρια Καλύβα – «Στην εκπομπή μου θα μου πεις και τι θα λέω;»

10:50 - 27/03/2023

Συγκλονίζουν οι δηλώσεις του Χρήστου Χούπα, του πατέρα που θρηνεί για τον χαμό της κόρης του To άρθρο Γιώργος Λιάγκας: Σε εκρηκτικό διάλογο με την Άρια Καλύβα – «Στην εκπομπή μου θα μου πεις και τι θα λέω;» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Γιώργος Λιάγκας - Χαμός στον αέρα με την Άρια Καλύβα: «Στην εκπομπή μου θα μου πεις τι θα λέω;»

«Κι εγώ έχω δικαίωμα να απαντώ» - «Σου είπα εγώ να μην τοποθετηθείς; Σε φίμωσα;» - Δείτε το βίντεο

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Γιώργος Λιάγκας σε Άρια Καλύβα: «Στην εκπομπή μου θα μου πεις και τι θα λέω;»

Συγκλονίζουν οι δηλώσεις του Χρήστου Χούπα, του πατέρα που θρηνεί για τον χαμό της κόρης του στα Τέμπη. Μιλώντας στο «Πρωινό» του ANT1, αποκάλυψε πως επιμελείται λεπτομερώς το μνήμα της κόρης του. Μια δήλωση η οποία ανατρίχιασε τους συνεργάτες της πρωινής εκπομπής, με τον Γιώργο Λιάγκα να ξεσπά στον τηλεοπτικό αέρα. «Τέσσερις εβδομάδες μετά και […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Χαμός στον αέρα με Γιώργο Λιάγκα και Άρια Καλύβα – «Στην εκπομπή μου θα μου πεις τι θα λέω;»

Ανέβηκαν οι τόνοι στον αέρα του Πρωινού ανάμεσα στον Γιώργο Λιάγκα και την  Άρια Καλύβα.Ανέβηκαν οι τόνοι στον αέρα του Πρωινού ανάμεσα στον Γιώργο Λιάγκα και την  Άρια Καλύβα.Ο λόγος ήταν η μήνυση που κατέθεσε ο 90χρονος αγρότης κατά του ΟΣΕ, καθώς υποστηρίζει ότι καταστράφηκε το χωράφι του στην τραγωδία των Τεμπών. Α.Κ.: Νομίζω συμφωνούμε σε ότι αφορά στο timing. Όμως, ο άνθρωπος αυτός έχει δικαίωμα να αποζημιωθεί από την […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Γιώργος Λιάγκας: «Στην εκπομπή μου θα μου πεις τι θα λέω;»

Ο Γιώργος Λιάγκας εκτός εαυτού στον αέρα της εκπομπής του με την Άρια Καλύβα. Τι εξόργισε τον παρουσιαστή;  The post Γιώργος Λιάγκας: «Στην εκπομπή μου θα μου πεις τι θα λέω;» appeared first on Youfly.

Διαβάστε το στο youfly.com
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Πάνος Μουζουράκης: Αγκαλιά με τη σύζυγό του, Μαριλού Κόζαρη στην παρουσίαση του νέου άλμπουμ του – Φωτογραφίες TLIFE

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Ζώδια: Προβλέψεις για σήμερα, Τετάρτη 24 Απριλίου 2024

Γρηγόρης Αρναούτογλου σε Ευρυδίκη Βαλαβάνη: «Έχεις πληγωθεί πάρα πολύ»