Ξέσπασμα Μπρουκ Σιλντς κατά της μητέρας της: «Με άφηνε να γυρίζω σκηνές… πορνογραφίας όταν ήμουν παιδί»

11:24 - 27/03/2023

Η Μπρουκ Σιλντς τα έχει βάλει πολλές φορές τελευταία με τη μητέρα της και έχει αφήσει αιχμές για τη σχέση τους και αυτό η 57χρονη ηθοποιός το έκανε και πάλι λέγοντας εμμέσως πλην σαφώς ότι η Τέρι Σιλντς την άφηνε να γυρίζει σχεδόν… πορνογραφικές σκηνές όταν ήταν μικρή και κάτι τέτοιο δεν θα το έκανε ... Περισσότερα To άρθρο Ξέσπασμα Μπρουκ Σιλντς κατά της μητέρας της: «Με άφηνε να γυρίζω σκηνές… πορνογραφίας όταν ήμουν παιδί» δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Μπρουκ Σιλντς: Ξεσπά κατά της μητέρας της – «Με άφηνε να γυρίζω πορνογραφικές σκηνές όταν ήμουν παιδί»

Με τη μητέρα της τα έβαλε για ακόμα μια φορά η Μπρουκ Σιλντς. Με αφορμή το ντοκιμαντέρ για την ταινία «Pretty Baby», στην οποία υποδύθηκε σε ηλικία μόλις 11 ετών μια νεαρή εργάτρια του σεξ, η 57χρονη ηθοποιός άφησε αιχμές για την Τέρι Σιλντς και έριξε τα «βέλη» της που την άφηνε να γυρίζει πορνογραφικές σκηνές, ενώ ήταν ακόμα παιδί. Στην ταινία που […]

Διαβάστε το στο in.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

ΔΕΗ Ανανεώσιμες: Ολοκληρώθηκαν αιολικά πάρκα 40 MWστη Δυτική Μακεδονία

Στο αυτόφωρο με εντολή Τασούλα ο νταής βουλευτής - Στη ΓΑΔΑ ο βουλευτής Φλώρος μετά τις μπουνιές στον βουλευτή Γραμμένο

Την Πέμπτη, 25 Απριλίου, κυκλοφορεί το νέο φύλλο της Εφημερίδας «Κιβωτός της Ορθοδοξίας»

Ελληνικές εξαγωγές: Ποιοι κλάδοι άντεξαν και ποιοι όχι την τριπλή διεθνή πίεση

Ο Άδωνις Γεωργιάδης απάντησε στον Γιάννη Καλλιάνο: Οι γιατροί με επιστημονικά κριτήρια παίρνουν τις αποφάσεις για τις ΜΕΘ

Τζένη Μπαλατσινού: «Νιώθω ευλογημένη που έγινα τέταρτη φορά μαμά σε μεγάλη ηλικία»