Ανδρέας Μικρούτσικος: Ξανά εκτός της Super Κατερίνα – Πότε επιστρέφει στις επαγγελματικές του υποχρεώσεις

11:38 - 27/03/2023

Εκτός της εκπομπής Super Κατερίνα ο Ανδρέας Μικρούτσικος, ο οποίος απουσίαζε για άλλη μια φορά από To άρθρο Ανδρέας Μικρούτσικος: Ξανά εκτός της Super Κατερίνα – Πότε επιστρέφει στις επαγγελματικές του υποχρεώσεις δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ανδρέας Μικρούτσικος: Ξανά εκτός «Super Κατερίνα»

«Αύριο θα επιστρέψει» είπε η Κατερίνα Καινούργιου - Δείτε το βίντεο

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Μικρούτσικος: Ξανά εκτός της Super Κατερίνα – Πότε επιστρέφει

Μικρούτσικος: Ξανά εκτός της εκπομπής «Super Κατερίνα», βρίσκεται το πρωί της Δευτέρας 27 Μαρτίου, ο γνωστός μουσικοσυνθέτης  Ο Ανδρέας Μικρούτσικος δεν βρίσκεται σήμερα στην εκπομπή «Super Κατερίνα» και η Κατερίνα Καινούργιου καλημέρισε το κοινό αναφερόμενη στο μουσικοσυνθέτη. Διαβάστε την συνέχεια του άρθρου ΕΔΩ The post Μικρούτσικος: Ξανά εκτός της Super Κατερίνα – Πότε επιστρέφει appeared first on Tromaktiko.gr.

Διαβάστε το στο tromaktiko.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Νόνη Δούνια: «Ποιος είναι ο κύριος Παπανώτας που θα κρίνει αν έχω κατάλληλο IQ ή αν θα πάω να διδάξω μόντελινγκ»

Open: Τηλεφώνημα για βόμβα στον τηλεοπτικό σταθμό

Τατιάνα Μπλάτνικ: Ποια είναι η γυναίκα που πήρε διαζύγιο από τον γιο του τέως βασιλιά Κωνσταντίνου μετά από 14 χρόνια γάμου

Dua Lipa: Με το πιο ανατρεπτικό και μεταμοντέρνο mob wife beauty look

Μαίρη Συνατσάκη για τις αντιδράσεις στο βίντεο της: «Με έκριναν για κάτι που δεν είπα ποτέ, κατάλαβαν ότι εγώ δεν θέλω να υπάρχουν φύλα»

Rita Ora: Ακολουθεί την μεγαλύτερη τάση στα μαλλιά υιοθετώντας ένα εντυπωσιακό bob