Κραυγή αγωνίας από τη Ματούλα: «Ένα σπίτι θέλω ρε παιδιά, δεν ζητάω τίποτε»

12:48 - 27/03/2023

Η Ματούλα παραχώρησε μία συνέντευξη – κατάθεση ψυχής στην εκπομπή στο Πρωινό και στη δημοσιογράφο, Τέρψη Μαντζουράτου. Η ηθοποιός To άρθρο Κραυγή αγωνίας από τη Ματούλα: «Ένα σπίτι θέλω ρε παιδιά, δεν ζητάω τίποτε» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Κραυγή αγωνίας από την Ματούλα: «Παρακαλώ πάρα πολύ, ένα σπίτι θέλω!» – Τι συμβαίνει με τον γιο της

Έκκληση για βοήθεια ώστε να βρει σπίτι, έκανε η Ματούλα μιλώντας στο Πρωινό του ΑΝΤ1. Όπως αποκάλυψε της έκαναν έξωση από το παλιό σπίτι που έμενε, με αποτέλεσμα να την φιλοξενεί φίλη της μέχρι να βρει κάτι μόνιμο δικό της. Διαβάστε περισσότερα στο Youweekly.gr Ειδήσεις σήμερα Το άρθρο Κραυγή αγωνίας από την Ματούλα: «Παρακαλώ πάρα πολύ, ένα σπίτι θέλω!» – Τι συμβαίνει με τον γιο της εμφανίστηκε πρώτα στο Ελεύθερος Τύπος.

Διαβάστε το στο eleftherostypos.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Η Μαρία Αντωνά για τον γάμο της με τον Άρη Σοϊλέδη: «Τον συζητάμε, δε λέω ημερομηνία γιατί θα γίνω γραφική»

Γρηγόρης Αρναούτογλου: Ξεκαθαρίζει για τον Γιάννη Πλούταρχο – «Εννοείται ότι έκανε πλάκα, μην ψάχνεστε»

Μιρέλα Πάχου: Ο αδελφός της αποφοίτησε από το Οικονομικό Πανεπιστήμιο Αθηνών – Φωτογραφίες TLIFE

Δημήτρης Λάλος – Έλενα Μαυρίδου: Το χρονικό της σχέσης τους! Οι εκδηλώσεις θαυμασμού, τα unfollow και η Μαριλίτα Λαμπροπούλου

Survivor 2024: H Ευγενία Μπόρλα αποχώρησε από το ριάλιτι επιβίωσης

Ζώδια: Προβλέψεις για σήμερα, Παρασκευή 29 Μαρτίου 2024