Μαριάντα Πιερίδη: «Βγάζει το όπλο πάνω και μου λέει “τώρα μπορούσε να μιλήσουμε”»

13:00 - 27/03/2023

Για την προσωπική και επαγγελματική της πορεία μίλησε η Μαριάντα Πιερίδη καλεσμένη στην εκπομπή «Ποιος είναι To άρθρο Μαριάντα Πιερίδη: «Βγάζει το όπλο πάνω και μου λέει “τώρα μπορούσε να μιλήσουμε”» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Μαριάντα Πιερίδη: «Επιχειρηματίας έβαλε το όπλο πάνω στο γραφείο και μου λέει "τώρα μπορούμε να μιλήσουμε"»

Η τραγουδίστρια μίλησε για την επιστροφή της στο τραγούδι, αλλά και τα περιστατικά που έχει ζήσει στη νύχτα

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Μαριάντα Πιερίδη: «Η νύχτα είναι πολύ σκληρή και δεν έχει φανεί τίποτα προς τα έξω»

Η Μαριάντα Πιερίδη μίλησε για την επιστροφή της στο τραγούδι, αλλά και τα περιστατικά που έχει ζήσει στη νύχταΠερισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb

Μαριάντα Πιερίδη: Επιχειρηματίας έβγαλε όπλο πάνω στο γραφείο του και μου είπε «τώρα μπορούμε να μιλήσουμε»

Η Μαριάντα Πιερίδη, το πρωί της Δευτέρας (27/03) βρέθηκε καλεσμένη της Μπέττυς Μαγγίρας στην εκπομπή «Ποιος είναι πρωινιάτικα;» του Open και μεταξύ άλλων αναφέρθηκε στην αποχή της από το τραγούδι. «Δούλευα μέχρι 6 μηνών. Αρχικά δεν το είχαμε πει, με έβλεπε ο Αργυρός και με ρώταγε αν έχω κάνει κάτι. Δεν ήθελα να μαρτυρήσω ακόμα, στον 4ο το είπα. Είχα και δύο αποκολλήσεις» εξομολογήθηκε αρχικά η τραγουδίστρια. «Ξεκίνησα τη δουλειά αμέσως μετά τη γέννηση του γιου μου αλλά είχα μια πολύ τραυματική εμπειρία με μια κοπέλα που με βοηθούσε με το παιδί, έτσι κι εγώ και ο Δημήτρης αποφασίσαμε να χαλαλήσουμε λίγο χρονικό διάστημα να μεγαλώσει ο Νικόλας όπως πρέπει και έτσι πέρασαν χρόνια. Το μόνο πο

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Μαριάντα Πιερίδη: «Επιχειρηματίας βγάζει το όπλο πάνω και μου λέει τώρα μπορούσε να μιλήσουμε»

Η Μαριάντα Πιερίδη το πρωί της Δευτέρας 27/3 βρέθηκε καλεσμένη στην εκπομπή της Μπέττυ Μαγγίρα, «Ποιος είναι πρωινιάτικα» και παραχώρησε μία αποκαλυπτική συνέντευξη. Μέσα σε όλα η αγαπημένη τραγουδίστρια αναφέρθηκε στην εγκυμοσύνη της, αλλά και την συνθήκη που την έκανε να αφοσιωθεί στην οικογένειά της. «Τραγουδούσα μέχρι και τον έκτο μήνα της εγκυμοσύνης μου. Δεν […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Μαριάντα Πιερίδη: «Βγάζει το όπλο και μου λέει: τώρα μπορούμε να μιλήσουμε»

Στον καναπέ της εκπομπής «Ποιος είναι πρωινιάτικα» κάθισε η Μαριάντα Πιερίδη. Η γνωστή τραγουδίστρια, που φέτος έκανε την επιστροφή της μέσα […] The post Μαριάντα Πιερίδη: «Βγάζει το όπλο και μου λέει: τώρα μπορούμε να μιλήσουμε» appeared first on Zappit.

Διαβάστε το στο zappit.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Μαρίνα Σάττι: Η μεγάλη αλλαγή που αποφάσισε τελευταία στιγμή, για την εμφάνισή της στην Eurovision

Survivor: Ο Σάββας Γκέντσογλου αποχωρεί οικειοθελώς – Σοκ στην ομάδα του

Όλγα Κιουρτσάκη: Είναι έτοιμη να γίνει μητέρα για δεύτερη φορά – Η αποκάλυψη στο Tik Tok

Δημήτρης Πανόπουλος: «Στενοχωριέμαι για τον Δημήτρη Παπανώτα, αλλά ο αγώνας για τις Ευρωεκλογές είναι δύσκολος»

Αλέξης Παππάς: Η μακροσκελής ανάρτηση μετά την οικειοθελή αποχώρησή του από το Survivor

Hoodie:Το key piece του καθημερινού styling που δεν χορταίνουμε να φοράμε