Κώστας Χαρδαβέλλας: «Μας έκοψαν την εκπομπή επειδή ο Στέλιος Καζαντζίδης μίλησε για το εβραικό λόμπι»

13:12 - 27/03/2023

Στη στήλη “Vintage Stories” της εκπομπής «Πάμε Δανάη» και τον Αλέξη Μίχα μίλησε ο Κώστας Χαρδαβέλλας, ο οποίος έκανε μια […] The post Κώστας Χαρδαβέλλας: «Μας έκοψαν την εκπομπή επειδή ο Στέλιος Καζαντζίδης μίλησε για το εβραικό λόμπι» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Κώστας Χαρδαβέλλας: Μας έκοψαν την εκπομπή επειδή ο Στέλιος Καζαντζίδης μίλησε για το εβραικό λόμπι

Άγνωστες ιστορίες από την τηλεοπτική του πορεία θυμήθηκε ο Κώστας Χαρδαβέλλας το πρωί της Δευτέρας (27/0) μιλώντας στη στήλη «Vintage Stories» της εκπομπής «Πάμε Δανάη» και τον Αλέξη Μίχα. «Την εκπομπή αυτή, τους Ρεπόρτερς, την αγαπήσαμε και οι τρεις, ο Γιώργος Λιάνης, ο Γιάννης Δημαράς κι εγώ. Οι τηλεθεάσεις ήταν τεράστιες γιατί ήταν η πρώτη τηλεοπτική εκπομπή που ασχολούταν με κοινωνικά θέματα» ανέφερε αρχικά ο δημοσιογράφος. «Οι Ρεπόρτερς κράτησαν μέχρι το 1989. Μας έκοψαν κάποια στιγμή γιατί κάναμε μία συνέντευξη με τον Στέλιο Καζαντζίδη που μιλούσε για το εβραϊκό λόμπι. Όταν ξεπεράστηκε το πρόβλημα, ξαναρχίσαμε την εκπομπή και κάναμε πολλές αποστολές στο Λίβανο, σε πολέμους. Ήταν μία

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Κώστας Χαρδαβέλλας: "Μας έκοψαν την εκπομπή επειδή ο Στέλιος Καζαντζίδης μίλησε για το εβραικό λόμπι"

"Όταν ξεπεράστηκε το πρόβλημα, ξαναρχίσαμε την εκπομπή"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»