Πόλεμος στην Ουκρανία: Κατάστημα στις φλόγες έπειτα από εκρήξεις στο Κίεβο

00:50 - 28/03/2023

Οι υπηρεσίες πρώτων βοηθειών της πρωτεύουσας της Ουκρανίας προσπαθούν να εξακριβώσουν αν υπάρχουν «θύματα»

Διαβάστε Περισσότερα στο ProtoThema.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ουκρανία: Παρανάλωμα του πυρός κατάστημα έπειτα από εκρήξεις στο Κίεβο

Η Πολεμική Αεροπορία της Ουκρανίας ανέφερε εξάλλου από την πλευρά της, επίσης μέσω Telegram, πως κατέρριψε ρωσικό τηλεκατευθυνόμενο μη επανδρωμένο αεροσκάφος, χωρίς να διευκρινίσει πού ακριβώς

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Ουκρανία: Στις φλόγες κατάστημα έπειτα από εκρήξεις στο Κίεβο

Ο δήμαρχος του Κιέβου Βιτάλι Κλίτσκο ανακοίνωσε πως κατάστημα φλέγεται σε δυτική συνοικία της πρωτεύουσας του Κιέβου, έπειτα από εκρήξεις...

Διαβάστε το στο Zougla

Πόλεμος στην Ουκρανία: Δεν υπάρχουν θύματα στο κατάστημα όπου εκδηλώθηκε πυρκαγιά έπειτα από εκρήξεις στην πρωτεύουσα

«Η πυροσβεστική και σωστικά συνεργεία βρίσκονται στην τοποθεσία όπου εκδηλώθηκε πυρκαγιά μετά την έκρηξη στη συνοικία Σβιατόσινο της πρωτεύουσας», ανέφερε ο κ. Κλίτσκο μέσω της πλατφόρμας Telegram, συμπληρώνοντας πως οι φλόγες τέθηκαν υπό έλεγχο και ότι «δεν βρέθηκαν θύματα».

Διαβάστε το στο Skai.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ProtoThema.gr

Ελληνικό μουσείο Arcades: Το επισκεφθήκαμε λίγο πριν ανοίξει και η νοσταλγία «βάρεσε» κόκκινο

Μίνα Παπαθεοδώρου-Βαλυράκη: Βράβευση για την πολιτιστική συνεργασία της με τις ΗΠΑ

Η αντίδραση Παπανώτα στην αποπομπή του: Μεγάλη νίκη της ΝΔ, τους είπα να παραιτηθώ και μου είπαν «όχι Δημήτρη μου!»

Βρετανία: Επέστρεψε στα δημόσια καθήκοντά του μετά από ένα μήνα ο Ουίλιαμ

Υποδεχόμαστε την Άνοιξη με ανεβασμένη διάθεση και αισιοδοξία !

Μπέσσυ Μάλφα: Δεν είμαι η γυναίκα κανενός, ούτε είναι άντρας μου κανένας