Όταν η Βίκυ Παγιατάκη έπεσε θύμα αεροπειρατείας το 1969: «Μας πήγαν στην Αλβανία, δεν είχαμε ούτε νερό»

11:32 - 28/03/2023

Για την περιπέτεια που βίωσε το 1969, όταν έπεσε θύμα αεροπειρατείας, μίλησε σήμερα η Βίκυ Παγιατάκη στον αέρα της εκπομπής […] The post Όταν η Βίκυ Παγιατάκη έπεσε θύμα αεροπειρατείας το 1969: «Μας πήγαν στην Αλβανία, δεν είχαμε ούτε νερό» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Βίκυ Παγιατάκη για την αεροπειρατεία το 1969: «Μας πήγαν στην Αλβανία, δεν είχαμε ούτε νερό»

Το πρωί της Τρίτης στον αέρα της εκπομπής «Πάμε Δανάη» η Βίκυ Παγιατάκη μίλησε για την περιπέτεια που βίωσε το 1969, όταν έπεσε θύμα αεροπειρατείας. «Ήταν πολύ δύσκολο, οδυνηρό, ήμουν 19 ετών τότε. Ήταν ένα αεροπλάνο 29 θέσεων. Ήταν το 1969 και από την Αθήνα μας πήγαν στην Αλβανία. Εγώ πήγαινα στο Αγρίνιο. Πετούσα κανονικά […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Βίκυ Παγιατάκη: Έπεσε θύμα αεροπειρατείας το 1969 – «Μας πήγαν στην Αλβανία, δεν είχαμε ούτε νερό»

Στην περιπέτεια που βίωσε το 1969, όταν έπεσε θύμα αεροπειρατείας, αναφέρθηκε σήμερα η Βίκυ Παγιατάκη στον αέρα της εκπομπής «Πάμε Δανάη».Στην περιπέτεια που βίωσε το 1969, όταν έπεσε θύμα αεροπειρατείας, αναφέρθηκε σήμερα η Βίκυ Παγιατάκη στον αέρα της εκπομπής «Πάμε Δανάη».«Ήταν πολύ δύσκολο, οδυνηρό, ήμουν 19 ετών τότε. Ήταν ένα αεροπλάνο 29 θέσεων. Ήταν το 1969 και από την Αθήνα μας πήγαν στην Αλβανία. Εγώ πήγαινα στο Αγρίνιο. Πετούσα κανονικά στις 15 Αυγούστου και το […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»