Λαϊκό Λαχείο 2023-13η κλήρωση: Δείτε τα αποτελέσματα σήμερα, Τρίτη 28 Μαρτίου 2023

15:24 - 28/03/2023

Κλήρωση Λαϊκού Λαχείου: Κλήρωσε σήμερα, Τρίτη 28 Μαρτίου το Λαϊκό Λαχείο, στην 13η κλήρωσή του για το 2023, μοιράζοντας κέρδη σε τυχερούς.Κλήρωση Λαϊκού Λαχείου: Κλήρωσε σήμερα, Τρίτη 28 Μαρτίου το Λαϊκό Λαχείο, στην 13η κλήρωσή του για το 2023, μοιράζοντας κέρδη σε τυχερούς.

Διαβάστε Περισσότερα στο thecaller.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Λαϊκό Λαχείο: Κλήρωση και αποτελέσματα σήμερα 28/3/2023

Η νέα κλήρωση για το Λαϊκό Λαχείο, η 13η κατά σειρά για τη νέα χρονιά, πραγματοποιείται σήμερα Τρίτη 28/3/2023. Η νέα κλήρωση μοιράζει 2.450.000 ευρώ. Τι ώρα έχουμε αποτελέσματα και τον πίνακα κερδών.Η 13η κλήρωση του Λαϊκού Λαχείου πραγματοποιείται σήμερα Τρίτη 28/3/2023. Η νέα κλήρωση για το Λαϊκό Λαχείο μοιράζει 2.450.000 ευρώ.  Η κλήρωση γίνεται στις 7 το απόγευμα και μεταδίδεται ζωντανά από το κανάλι του ΟΠΑΠ στο YouTube. Λίγο αργότερα έχουμε και τον πίνακα κερδών, που υπάρχουν αναλυτικά όλοι οι αριθμοί που κερδίζουν. Πώς λειτουργεί ο πίνακας κερδών Το Λαϊκό Λαχείο ανανεώθηκε και έφερε σημαντικές αλλαγές στον πίνακα κερδών. Οι λαχνοί των οποίων ο αριθμός τους έχει μονό ή ζυγό το τελευτ

Διαβάστε το στο ieidiseis.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ thecaller.gr

Euroleague: «Διπλό» μέσα στην Κωνσταντινούπολη θέλει ο Ολυμπιακός

Marseaux: «Η Μαρίνα Σάττι με το Ζάρι θα πάει τάπα στη Eurovision»

ΝΒΑ: Η τεχνητή νοημοσύνη επέλεξε την κορυφαία πεντάδα όλων των εποχών – Τζόρνταν ή ΛεΜπρόν ο κορυφαίος;

Μαρία Γεωργιάδου: Ο κόσμος μου έλεγε ατάκες από το Κωνσταντίνου και Ελένης

Συγχαρητήρια του Ατζούν στο «δάσκαλο Φατίχ»

Μαρίνα Πατούλη: «Δεν επιτρέπω να χλευάζεται η οικογένειά μου, το παιδί μου ένιωθε ψυχολογική πίεση στο σχολείο»