Παντελής Καναράκης: «Δεν πέρασα καλά στην συνεργασία μαζί τους κι είπα ότι δεν θέλω να ξαναδουλέψω με αυτούς»

20:00 - 28/03/2023

Ο Παντελής Καναράκης μίλησε στο ΕΓΩ και στον Ανδρέα Θεοδώρου για τις δύσκολες στιγμές που έχει τύχει να ζήσει επάνω […] The post Παντελής Καναράκης: «Δεν πέρασα καλά στην συνεργασία μαζί τους κι είπα ότι δεν θέλω να ξαναδουλέψω με αυτούς» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Παντελής Καναράκης: «Δεν πέρασα καλά στην συνεργασία μαζί τους»

«Ήρθα αντιμέτωπος με δύσκολες συνθήκες και με ανθρώπους έντονους»

Διαβάστε το στο in.gr

Παντελής Καναράκης: «Eίπα ότι δεν θέλω να ξαναδουλέψω με αυτούς»

Στο ΕΓΩ και στον Ανδρέα Θεοδώρου μίλησε ο Παντελής Καναράκης  για τις δύσκολες στιγμές που έχει τύχει να ζήσει επάνω στην σκηνή και τις έντονες συνεργασίες που είχε.Στο ΕΓΩ και στον Ανδρέα Θεοδώρου μίλησε ο Παντελής Καναράκης  για τις δύσκολες στιγμές που έχει τύχει να ζήσει επάνω στην σκηνή και τις έντονες συνεργασίες που είχε.Ποια ήταν η πιο δύσκολη στιγμή στην ζωή σας που κληθήκατε να ανεβείτε στο σανίδι; Αυτό είναι στην μοίρα του ηθοποιού. Υπήρξαν διάφορες δύσκολες στιγμές από το να […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Παντελής Καναράκης: «Δεν πέρασα καλά στην συνεργασία μαζί τους, είπα ότι δεν θέλω να ξαναδουλέψω»

Συνέντευξη στο περιοδικό ΕΓΩ και στον δημοσιογράφο, Ανδρέα Θεοδώρου παραχώρησε ο Παντέλης Καναράκης. Ο ταλαντούχος ηθοποιός, To άρθρο Παντελής Καναράκης: «Δεν πέρασα καλά στην συνεργασία μαζί τους, είπα ότι δεν θέλω να ξαναδουλέψω» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»