Ο Πάνος Κιάμος για το διαζύγιό του: «Δεν το μάθατε γιατί δεν έκανα κάτι για να προκαλέσω»

20:24 - 28/03/2023

Μια άκρως αποκαλυπτική συνέντευξη παραχώρησε ο Πάνος Κιάμος στη ραδιοφωνικό εκπομπή του Τάσου Ριζόπουλο στο «Κοσμοράδιο» To άρθρο Ο Πάνος Κιάμος για το διαζύγιό του: «Δεν το μάθατε γιατί δεν έκανα κάτι για να προκαλέσω» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ο Πάνος Κιάμος για το διαζύγιό του: «Δεν το μάθατε γιατί δεν έκανα κάτι για να προκαλέσω»

Ο γνωστός τραγουδιστής έχει επιλέξει να κρατά την προσωπική του ζωή μακριά από τα φώτα της δημοσιότητας.

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Ο Πάνος Κιάμος για τον χωρισμό του: «Δεν έκανα πράγματα για να προκαλέσω»

Ο Πάνος Κιάμος παραχώρησε συνέντευξη στο Κοσμοράδιο 95,1 και στον Τάσο Ριζόπουλο και μίλησε μέσα σε όλα για τις προτάσεις που είχε για talent show ενώ έκανε μία σπάνια αναφορά στην προσωπική του ζωή και στον χωρισμό του. «Μου έχουν προτάσεις να συμμετέχω σε talent show αλλά το απέρριψα. Όχι επειδή έχω κάποια αρνητική άποψη […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Ο Πάνος Κιάμος για τον χωρισμό του: «Δεν έκανα πράγματα για να προκαλέσω»

Ο Πάνος Κιάμος παραχώρησε συνέντευξη στο Κοσμοράδιο 95,1 και στον Τάσο Ριζόπουλο. Ο δημοφιλής καλλιτέχνης μίλησε για τις προτάσεις που […] The post Ο Πάνος Κιάμος για τον χωρισμό του: «Δεν έκανα πράγματα για να προκαλέσω» appeared first on Zappit.

Διαβάστε το στο zappit.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»