«100 ευρώ ήταν η... φιλική τιμή» - Σοκάρει η κατάθεση της 14χρονης από τη Νέα Σμύρνη που έπεσε θύμα μαστροπείας

22:14 - 28/03/2023

Σοκάρει η κατάθεση της 14χρονης από τη Νέα Σμύρνη, που έπεσε θύμα μαστροπείας. Την ώρα που η αστυνομία αναζητά τον 30χρονο “Ρουσλάν”, έναν από τους βιαστές της 14χρονης, το Star έφερε στο «φως» στοιχεία που κατέθεσε το κορίτσι στις αρχές.  «Μου είχαν πει ότι έχουν μια ιστοσελίδα που είναι κορίτσια και πληρώνονται από αυτό. Χρειαζόμουν ... Περισσότερα To άρθρο «100 ευρώ ήταν η... φιλική τιμή» - Σοκάρει η κατάθεση της 14χρονης από τη Νέα Σμύρνη που έπεσε θύμα μαστροπείας δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Νέα Σμύρνη: «100 ευρώ η φιλική τιμή» – Ανατριχιάζει στην κατάθεσή της η 14χρονη που έπεσε θύμα μαστροπείας

Την ώρα που η αστυνομία αναζητά τον 30χρονο «Ρουσλάν», έναν από τους βιαστές της 14χρονης, το Star στο κεντρικό του δελτίο έφερε στο «φως» συγκλονιστικά στοιχεία από όλα όσα κατέθεσε το κορίτσι στις αρχές. Η κατάθεση της 14χρονης από τη Νέα Σμύρνη, που έπεσε θύμα μαστροπείας σοκάρει. «Μου είχαν πει ότι έχουν μια ιστοσελίδα που είναι κορίτσια και πληρώνονται από αυτό. Χρειαζόμουν τα λεφτά και μου είπαν ότι θα είχα απόλυτη προστασία από αυτούς. Για τους “φίλους” η τιμή θα ήταν 100 ευρώ την ώρα σε κάποιο ξενοδοχείο και για τους ξένους 120 με 150 ευρώ. Ένα μερίδιο θα το έπαιρνα εγώ και ένα αυτοί. Θα με βάζανε στο site με ηλικία 18 και όνομα Μαρία, Ναταλία ή Κατερίνα» κατέθεσε η 14χρονη, σύμφω

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

«100 ευρώ ήταν η... φιλική τιμή» - Σοκάρει η κατάθεση της 14χρονης από τη Νέα Σμύρνη που έπεσε θύμα μαστροπείας

Σοκάρει η κατάθεση της 14χρονης από τη Νέα Σμύρνη, που έπεσε θύμα μαστροπείας. Την ώρα που η αστυνομία αναζητά τον 30χρονο “Ρουσλάν”, έναν από τους βιαστές της 14χρονης, το Star έφερε στο «φως» στοιχεία που κατέθεσε το κορίτσι στις αρχές.

Διαβάστε το στο thebest.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

Το νέο MINI Aceman παρουσιάζεται στην Auto China 2024

Κωνσταντίνος Τζολάκης: Η συγκινητική αγκαλιά με τον πατέρα του στην Πόλη μετά τις τρεις αποκρούσεις πέναλτι

Προσπάθησε να αποφύγει σκύλο και ανατράπηκε το αυτοκίνητο που οδηγούσε στην εθνική οδό Θεσσαλονίκης – Νέων Μουδανιών

Σύνοδος κορυφής ΕΕ: Που «σκόνταψε» πάλι η ενοποίηση των ευρωπαϊκών κεφαλαιοαγορών

Ελεύθεροι επαγγελματίες: Δώδεκα μήνες η αναμονή του φορολογικού ελέγχου για όσους αμφισβητούν το εισόδημά τους

Το …τζακ ποτ του Μπελέρη, το «σφύριξα κι έληξες» του Κασσελάκη, το Δειπνοσοφιστήριον της Αθηναϊκής Λέσχης, o Ευαγγ. Μυτιληναίος και τα μέταλλα, ο Απ. Βακάκης κατά Temu, το «κουτσό» αίτημα στο Ταμείου Ανάκαμψης και η αυξημένη κίνηση στους οδικούς άξονες