Κι όμως είναι η Γιουλίκα Σκαφιδά – Η τεράστια αλλαγή στα μαλλιά της

09:32 - 29/03/2023

Μια τεράστια αλλαγή στα μαλλιά της, έκανε η Γιούλικα Σκαφιδά, η οποία αφέθηκε στα χέρια του Πάνου Κάλλιτση.Μια τεράστια αλλαγή στα μαλλιά της, έκανε η Γιούλικα Σκαφιδά, η οποία αφέθηκε στα χέρια του Πάνου Κάλλιτση.Η ηθοποιός επισκέφτηκε την Τρίτη το κατάστημά του, προκειμένου να αλλάξει το χρώμα αλλά και το μήκος των μαλλιών της. Το πιο κοντό φιλαριστό κούρεμα και το βάψιμο των μαλλιών της σε ξανθό σαντρέ, άλλαξε εντελώς την εικόνα της. […]

Διαβάστε Περισσότερα στο thecaller.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Γιούλικα Σκαφιδά: Η σούπερ αλλαγή στα μαλλιά της που την κάνει αγνώριστη

Γιούλικα Σκαφιδά: Σε μία τολμηρή αλλαγή στην εμφάνισή της προχώρησε η Γιούλικα Σκαφιδά. Η αγαπημένη ηθοποιός υιοθέτησε ένα εντελώς διαφορετικό λουκ από αυτό που την έχουμε συνηθίσει το οποίο ή θα λατρέψεις ή θα θεωρήσεις πως τη μεγαλώνει. Η Γιούλικα Σκαφιδά δημοσίευσε στον λογαριασμό της στο Instagram, βίντεο και φωτογραφίες από την επίσκεψή της στον […] Το άρθρο Γιούλικα Σκαφιδά: Η σούπερ αλλαγή στα μαλλιά της που την κάνει αγνώριστη εμφανίστηκε πρώτα στο Ελεύθερος Τύπος.

Διαβάστε το στο eleftherostypos.gr

Η Γιούλικα Σκαφιδά αλά Marilyn Monroe – Η τεράστια αλλαγή στην εμφάνισή της

Λίγο πριν τον νέο της ρόλο, η Γιούλικα Σκαφιδά προχώρησε σε makeover. Το look που θυμίζει Ιταλίδα από τα 50s, τα σχόλια της Μπέττυς Μαγγίρα, της Δέσποινας Καμπούρη και της Σύλβιας Δεληκούρα και όλες οι αλλαγές στα μαλλιά της ηθοποιού.Περισσότερα...

Διαβάστε το στο queen.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ thecaller.gr

Φαίη Σκορδά: «Εγώ δεν είμαι αφεντικό, σας έχω συνεργάτες»

Sin Boy: Άγριος ξυλοδαρμός ενώ έκανε live στο Instagram

Κολωνός: Ένταση έξω από τα δικαστήρια εν αναμονή της απόφασης για την υπόθεση της 12χρονης – Πέταξαν πέτρες στους κατηγορούμενους

Δημήτρης Κόκοτας: Πολύ κρίσιμα τα επόμενα 24ωρα – Υπέστη έμφραγμα, ανακοπή και ανατάχθηκε

Θοδωρής Αθερίδης: Μου αρέσει πάρα πολύ το Ζάρι της Μαρίνας Σάττι, σίγουρα θα είναι μέσα στην τριάδα

Χαρίτσης: Να παραιτηθεί ο Φλωρίδης – Ανεπίτρεπτη και αντιθεσμική η συμπεριφορά του