Καππάτος: Έχω συμμετάσχει σε πέντε δίκες εκπροσωπώντας Τράπεζες αλλά δεν έγινε κανένας πλειστηριασμός

09:46 - 29/03/2023

Σε παρέμβαση του ο Δημήτρης Ριζουλης αναφερει: Ιδού και το βίντεο της ομολογίας #Καππάτου. “Ναι, εκπροσωπησα τράπεζες ενώ ήμουν βουλευτής, για υποθέσεις δανειοληπτών που ήθελαν να ενταχθούν στην προστασία του νόμου”. Δείτε και φρίξτε… Διαγραφή ΤΩΡΑ Ιδού και το βίντεο της ομολογίας #Καππάτου. "Ναι, εκπροσωπησα τράπεζες ενώ ήμουν βουλευτής, για υποθέσεις δανειοληπτών που ήθελαν να […] Καππάτος: Έχω συμμετάσχει σε πέντε δίκες εκπροσωπώντας Τράπεζες αλλά δεν έγινε κανένας πλειστηριασμός - olympia

Διαβάστε Περισσότερα στο olympia.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Καππάτος: Ήμουν σε 4-5 δίκες εκπροσωπώντας την τράπεζα, αλλά δεν έγινε πλειστηριασμός – Το μετάνιωσα

Ο Παναγής Καππάτος δεν θεωρεί ότι έκανε κάτι επιλήψιμο ή κάτι μη πολιτικά ορθό, εκπροσωπώντας τράπεζα σε δίκη κατά δανειοληπτών, ωστόσο όπως είπε δεν θα το ξαναέκανε γιατί κάποιοι εκμεταλλεύτηκαν δόλια την υπόθεσηΓια την εκπροσώπησή τράπεζας κατά δανειοληπτών που ήθελαν να ενταχθούν στην προστασία πρώτης κατοικίας του «νόμου Κατσέλη» μίλησε ο Παναγής Καππάτος, μετά τον ντόρο που δημιουργήθηκε γύρω από το όνομά του. Ο βουλευτής της Νέας Δημοκρατίας απάντησε πως έχει συμμετάσχει συνολικά σε 4-5 δίκες, αλλά καμία υπόθεση δεν κατέληξε σε πλειστηριασμό, όπως ανέφερε η εφημερίδα «Δημοκρατία». Ο Παναγής Καππάτος τόνισε, μιλώντας στον τηλεοπτικό σταθμό Kontra, πως θα κινηθεί νομικά εναντίον της εφημερίδ

Διαβάστε το στο ieidiseis.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ olympia.gr

Δικαίωση Νικόλα Φαραντούρη! Τρόμος στο Μαξίμου! Ο Μητσοτάκης αλλάζει νόμο για να γλιτώσει από την Ευρωπαία Εισαγγελέα!

Σάλος με την απάντηση του Γιάννη Καλλιανου στον Αδωνι Γεωργιαδη: Δεν φταις εσύ αγαπητέ μου φίλε

Η Nestlé αναγκάστηκε να καταστρέψει δύο εκατομμύρια μπουκάλια Perrier μετά από βακτηριακή μόλυνση

Αυτός είναι ο κίνδυνος που διατρέχουμε αν πέσει ο Μητσοτάκης

Τα χαστούκια στην κυβερνηση Μητσοτακη απο το state department

Πρόεδρος Αζερμπαϊτζάν: Δεν θα καθίσουμε άπραγοι στον εξοπλισμό της Αρμενίας από ξένες χώρες