Μαρία Φραγκάκη για Νίκο Μουτσινά: «Δεν θα λείψει και πολύ από την τηλεόραση»

12:14 - 29/03/2023

Δηλώσεις για το τηλεοπτικό τους μέλλον αλλά και το Open Weekend έκαναν η Μαρία Φραγκάκη και ο Δημήτρης Μηλιόγλου. Τους […] The post Μαρία Φραγκάκη για Νίκο Μουτσινά: «Δεν θα λείψει και πολύ από την τηλεόραση» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Mαρία Φραγκάκη για Νίκο Μουτσινά: «Δεν θα λείψει και πολύ από την τηλεόραση»

Δείτε το βίντεο με τις δηλώσεις της δημοσιογράφου για τον Νίκο Μουτσινά

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Φραγκάκη για Μουτσινά: «Δεν θα λείψει και πολύ από την τηλεόραση»

Τι είπαν για τον Νίκο ΜουτσινάΠερισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb

Mαρία Φραγκάκη για Νίκο Μουτσινά: «Δεν θα λείψει και πολύ από την τηλεόραση»

Η Μαρία Φραγκάκη και ο Δημήτρης Μηλιόγλου μίλησαν στις κάμερες για το τηλεοπτικό τους μέλλον στο ΟΡΕΝ, ενώ οι δύο δημοσιογράφοι ρωτήθηκαν και για τον Νίκο Μουτσινά, που δήλωσε πρόσφατα ότι αποφάσισε να μην κάνει εκπομπή του χρόνου. «Έχω την αίσθηση ότι δεν θα λείψει και πολύ από την τηλεόραση. Έχει αφήσει κάτι τελίτσες, “δεν […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Μαρία Φραγκάκη για Νίκο Μουτσινά: «Έχω την αίσθηση ότι δεν θα λείψει και πολύ από την τηλεόραση»

Για τη συνεργασία του με την Ελένη Τσολάκη μίλησαν η Μαρία Φραγκάκη και ο Δημήτρης Μηλιόγλου στην εκπομπή Super Κατερίνα. Για τη συνεργασία του με την Ελένη Τσολάκη μίλησαν η Μαρία Φραγκάκη και ο Δημήτρης Μηλιόγλου στην εκπομπή Super Κατερίνα. Οι δύο συνεργάτες της παρουσιάστριας ρωτήθηκαν για τα δημοσιεύματα που θέλουν την Ελένη Τσολάκη να κάνει το επόμενο επαγγελματικό βήμα. «Έχουμε δέσει, έχουμε σφαχτεί κιόλας. Όπως όλες οι παρέες τα ζούμε όλα. Ας κλείσει πρώτα […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Μαρία Φραγκάκη για Νίκο Μουτσινά: «Έχω την αίσθηση ότι δεν θα λείψει και πολύ από την τηλεόραση»

Για τη συνεργασία του με την Ελένη Τσολάκη μίλησαν η Μαρία Φραγκάκη και ο Δημήτρης Μηλιόγλου To άρθρο Μαρία Φραγκάκη για Νίκο Μουτσινά: «Έχω την αίσθηση ότι δεν θα λείψει και πολύ από την τηλεόραση» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Κατερίνα Καινούργιου σε Νίκο Μουτσινά: «Πού είσαι; τολμάς να το παίξεις; Αυτό είναι παλιά τηλεόραση»

Μήνυμα όλο νόημα από την Κατερίνα Καινούργιου στον Νίκο Μουτσινά, μέσα από την εκπομπή της Super To άρθρο Κατερίνα Καινούργιου σε Νίκο Μουτσινά: «Πού είσαι; τολμάς να το παίξεις; Αυτό είναι παλιά τηλεόραση» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Φραγκάκη για Μουτσινά: "Έχω την αίσθηση ότι δεν θα λείψει και πολύ από την τηλεόραση"

"Έχει αφήσει κάτι τελίτσες"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr

Mαρία Φραγκάκη για Νίκο Μουτσινά: «Δεν θα λείψει και πολύ από την τηλεόραση»

Η Μαρία Φραγκάκη μίλησε στις κάμερες κα ρωτήθηκε και για τον Νίκο Μουτσινά, που δήλωσε πρόσφατα ότι αποφάσισε να απέχει από την τηλεόραση την επόμενη τηλεοπτική σεζόν. «Έχω την αίσθηση ότι δεν θα λείψει και πολύ από την τηλεόραση. Έχει αφήσει κάτι τελίτσες, “δεν θα κάνω δική μου εκπομπή”, ο νοών νοείτο, δεν ξέρω», είπε η Μαρία Φραγκάκη. Για το Open […] The post Mαρία Φραγκάκη για Νίκο Μουτσινά: «Δεν θα λείψει και πολύ από την τηλεόραση» appeared first on OK! Magazine.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»